| mdy18 a întrebat:

Am visat același vis în aceeași noapte cu verișoara mea. Anume ca iubitul meu m-a părăsit. Totul a fost absolut la fel.
Se făcea ca el nu mai voia sa fie cu mine, era rece, distant. Iar eu i-am dat ei mesaj si i-am spus ca m-a lăsat. La care ea mi-a spus:
"- Vezi ți-am zis sa nu ai atâta încredere?"

Îmi poate spune cineva ce înseamnă asta? … chiar cred un vise si mi se pare si mai ciudat ca amândouă am avut același vis deodată …

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu inseamna nimic si mai terminati cu prostiile astea, visele sunt gîndurile pe care le ai tu nonstop in cap, daca numai la asta te gîndesti clar ca visezi noaptea tot felul de prostii, visele sunt minciuni 100%

| Lukasssz a răspuns:

E doar un vis...

| Anuket a răspuns:

Înseamnă că sunteți îngrijorate. Dacă aveți suspiciuni, mai bine vorbești deschis cu iubitul.