| anaderol a întrebat:

Am vreo sansa sa ma casatoresc si sa am si eu copii?

12 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Important e cu cine si sa poti, si sa stii, sa cresti frumos acesti copii, in armonie si intelegere!

daniela
| daniela a răspuns:

Imi pare tare rau sa te vad asa de pesimista... Toti avem acest drept si mai ales toti trebuie sa visam la asa ceva. Viata mereu ne ofera greutati si piedici dar cu "rabdare si tutun" putem trece peste tot.

cami
| cami a răspuns:

Iar...stiu ca poate prin intrebarea asta te descarci, te... eleberezi de toate gandurile astea 'negre' ale tale..."pe mine n-o sa ma placa nimeni, n-o sa ma marit niciodata, etc"
Dar da, cu siguranta.
"Jumatatea mea, e acolo undeva" happy

mlm
| mlm a răspuns:

Buna, parerea mea este sa nu disperi, toata lumea mai mult sau mai putin se va casatori, cu siguranta va veni si randul tau sa te casatoresti si sa-ti intemeiezi o familie, cu 1, 2 sau citi copii doresti. Poate inca nu a venit ceasul, ai rabdare, dragostea va veni cu siguranta si vei realiza cel mai frumos vis care ti l-ai dorit din totdeauna-casatorie si copii.Bafta multa si nu dispera va veni soarele cit de curand si pe strada ta.

| andreea_8479 a răspuns:

Nu stiu cate sanse vei avea..iti pot spune decat...mult succes in viitor sa realizezi ceea ce iti doresti sh sa te ajute D-zeu

| friedaka a răspuns:

Da de unde sa stim noi? Incearca la Mama Omida....Glumesc, evident, sa n-o iei in serios!

| cristina93 a răspuns:

Trebuie sa gasesti persoana potrivita, iar totul decurge de la sine, va iubiti, va casatoriti, si... faceti copii. Dar trebuie sa ai rabdara, toate la timpul lor, si totusi, daca iti doresti o familie, trebuie sa faci si tu ceva in acest sens. SA CUNOSTI PERSOANE NOI. vezi cine e mai potrivit pentru tine, si...cunoasteti-va mai bine. Mult succes!big grin

| liljhon a răspuns:

Ceau sigur ca da ce te face sa crezi ca nu ai o poza sa trim si mie

| alina88 a răspuns:

Eu nu reusesc sa inteleg de ce pui o asemenea intrebare...care este motivul ce te impinge sa pui o astfel de intrebare...ai o anumita varsta...nu-i o problema...si multe alte motive nu sunt de ajuns de intemeiate, sa te intristeze si sa te faca sa te gandesti daca vei avea sansasa te casatoresti si sa ai copii...ai rabdare si vezi ca d-zeu iti da da nu-ti baga-n traista.cand va veni momentul vei avea si tu familia ta si cati copii vrei sa iti dea domnu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce sa nu ai sanse? Ai vreo problema? De ce natura?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai sa intrebam oracolul TPU:
ralucaaaa, cate sanse are aceasta fata sa se casatoreasca si sa faca copii?
ok.acum asteptam sa vedem ce ne spune oracolul. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te ai justificat de ce? ce pb ai de esti dezamagita?/ sigur fiecare are o stea norocoasa fii optimista mergi inainte