| ș53fan a întrebat:

Aș dori si eu sa imi spuneti ceva semne ca o fata poate place un baiat, chiar daca i-a spus ca nu il place! Pot fii din proprie intamplare sau orice! Numai sa imi spuneti!
De exemplu, daca ea se uita la el...asta ar putea fi ceva?
Mai exact,de ce s-ar putea uita la el? Va rog, raspundeti frumos, daca e hate nu mai raspundeti! ok? pls

5 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Unii oameni au obiceiul de a se uita la alti oameni exact cum alti oameni au obiceiul de a se uita in WC inainte sa traga apa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Practic tu întrebi de ce te-ar privi o tipă. Poți pune o întrebare mai cretină?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Milioane de motive de ce o fata s-ar uita la un baiat, nu cred ca merita sa le enumar pe toate... Daca cauta atentia lui, atunci e un semn ca-i place.

| ș53fan explică (pentru anonim_4396):

Cum ar putea stii ca ii cauta atentia? IDFK! Pls poti sa imi spui?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ș53fan):

Pai vrea sa intre in vorba cu tine, se tot invirte prin fata ta s-o observi, e mai neindemnatica in preajma ta etc.