| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost in situatia in care, atunci cand prietenii vostri o duceau mai bine ca voi, ati simtit ca acestia v-au uitat, simtindu-va cam singuri?

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta mi se intampla foarte des! Sa ai o zi frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.

| vangaelis a răspuns:

Da, din pacate. dar asta-i mersul vietii, n-ai ce-i face.

| Andreeac33 a răspuns:

Daa...Dar le respect bucuria pentru ca imi sunt dragi.

| Rose123 a răspuns:

Nu. Mi s-a intamplat ca niste persoane sa faca asta. Nu prietenii. Prietenii nu fac asa ceva.

| Meow15 a răspuns:

Chiar acum mă simt aşa!

| cristian100 a răspuns:

Mda...

| Future1234 a răspuns:

Aproape mereu sad.Dar trece, o sa vada ei cine e prietenul lor adevarat.

| proastalenesa a răspuns:

Da. Eu însămi am făcut-o, la un moment dat. E în firea umană.
Nu am niciun prieten "adevărat" şi nu sunt prietena "adevărată" a nimănui. [concluzii]
Nu pot şi, mai ales, nu vreau. [premise]
Sper că nu vă deranjează dacă am inversat puţin ordinea în cadrul raţionamentului.

| Cozma27 a răspuns:

Toti se vor intoarce de unde au plecat, inevitabil!

| Bambilika a răspuns:

Da. asta mi se intampla mie acum happy.

| Andrada009 a răspuns:

Nu sunt prieteni daca atunci cand dau de bine fac asa. Dar asa e omul cand da de bine nu mai vede ce are in jur, nu mai pretuieste ceea ce pretuia inainte. Dar roata se intoarce stai linistita :*