| valentinamarinamary a întrebat:

BUNA TPU! Siu ca o sa va para ciudat ceea ce o sa zic dar ascultatima..eu cu prietena mea am fost inselate de multe ori prin prisma internetului asa ca de multe ori am vrut sa vedem daca e adevarat ceea ce spun unele persoane si ne-am facut id-uri false am luat si identitati false, poze ect.Si pot sa spun ca mereu ne-a mers asa, am aflat mereu adevarul.Eu cu ea suntem disponibile sa va ajutam daca aveti neclaritati cu o persoana sau ceva in dubiu cu o persoana sau mai multe de pe internet ...EU CU EA PUTEM SA VA AJUTAM FARA SA LOM NIMIC IN SCHIMB. daca aveti nevoie de ceva ne dati toate detaliile sau ma cereti prieten pe TPU si de acolo mai multe puteti sa alegeti cine vreti sa va ajute adica eu sau ea sau chiar amundoua ..NU ESTE O GLUMA A FOST DOAR UN ANUNT! Multumesc ca ati citit!

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Aiurea,astea's probleme micute,adica daca dati peste unu suspicios cam greu puen botu,adica unu care stie ce inseamna sa fi injunghiat pe la spate, nu pune botu la asa ceva, si mai exact va da cu jet, sau eventual dati de unu care va ia adresa de IPP si va treziti cu niste virusi/keyloggere in pc de va piere chefu sa va jucati cu oamenihappy
P.S se poate afla adresa reala din ipp, aveti grijalaughing
Jucati-va cu focu, ca va ardeti laughing

| xAlinutza a răspuns:

Add : bbaby353 :d

| valentinamarinamary explică (pentru xAlinutza):

Ok ..eu am luat id asta cand o sa pot sa intru pe net sa-mi spui problema ta!