| Anonymus3000 a întrebat:

Azi taicamiu a fost beat de... si a turbat nebunu si m-a luat la bataie pe mine si pe sora mea asa ca i-a venit lui si aveam mana rupta si acum ma doare mai tare ma... pe el. spuneti-mi ce sa fac sa ma razbun pe fraieru ala dau funda.
ps: Sa nu fie raspunsuri gen razbunarea nu e buna blah blah

10 răspunsuri:
| Melody a răspuns:

Dar sper ca nu astepti nici raspunsuri ca "pune-i otrava, da-i in cap" etc...bine, nu ca nu ar merita dar ti-ai distruge tu viata.
Tot ce poti sa faci e sa inveti bine, ca mai tarziu sa ai un loc de munca bine platit, casa ta, masa ta...departe de el. Atunci te vei razbuna cu adevarat, aratandu-i indiferenta si departandu-te COMPLET de el. Deci, vrei nu vrei, tot cartea te ajuta.
Iar daca acum esti minor te poti duce la protectia copilului, desi nu stiu ce ar rezolva ei. Bafta, si nu-l lasa sa te doboare, nu pune la suflet toate astea, vor ramane doar o amintire urata, dar tine de tine sa ajungi unde-ti doresti.

Răspuns utilizator avertizat
| EllyFMS a răspuns:

Maine cand e treaz ii spui. S-au daca asi unde sa stai te muti!

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Văleu, ''fraier''?
Măi, nu te răzbuna tu. Spune-i mamei tale să vorbească cu el. Din moment ce ești copil, se poate lua de tine și mai rău, apoi situația se agravează.

| elizabeth a răspuns:

Poti vb cu mine la livia_wwe pentru ca stiu cum este.

| stelică2695 a răspuns:

Ba eu as face o reclamatie la politie sau mas muta la alte rude pana renunta la viciul asta de om prost

| stelică2695 a răspuns:

Sau protectia copilului

| xBlueEyes a răspuns:

Cumpara niste laxative si pune-i-le in bauturile pe care le beatongue

| Angel_8830 a răspuns:

Chiama protectia copilului laughing

| ana_5424 a răspuns:

Sa-i faci o farsa sa pleci de acasa cateva zile si cand vii acasa sa-i pui un ghiveci cu...la ce ii alergic sa afli si sa te razbuni