| Atzumy98 a întrebat:

Astazi am avut o cearta cu un coleg pe care nu-l suport..infine nu prea a fost cearta fiindca tot ce facea era sa se fereasca si sa fuga pana a prins curaj si a inceput sa dea cu pumnii in mine apoi,desigur, a fugit afara din liceu ca un las.Nu e problema ca m-ar fi durut sau asa ceva,dar sa dea in mine ca disperatu,sa fuga si apoi s-o sune pe mama lui si sa-i spuna "Hey mami.m-am certat cu o fata si apoi am luat-o la pumni si am fugit! Sunt tare nu?". Vreau sa ma razbun pe el intr-un fel, idei? Si nu vreau sa aud comentarii de acest fel:"razbunarea e arma prostului","indiferenta doare"(credeti-ma nu doare deloc pentru lasu ila)

1 răspuns:
| MaeRi a răspuns:

Sunt curiosa cati ani ai si cati ani are acel baiat.Lucruri prostesti sa te iei la bataie cu cineva.Si vrei sa te razbuni? Atunci foarte bine da si u cu pumni in el cum a facut si el...ce pot sa zic...cel mai bun mod de razbunare este sa-i faci ceea ce si el ti-a facut.