| Andreeaioan115 a întrebat:

Buna,acel băiat își bate joc de mine (ma minte in fața, îmi propune sa iesim și după zice ca este bolnav (((( sunt extrem de dezamăgită. Ajutor.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Poate ca acel baiat este bolnav dar la cap si dupa cum am vazut ca ziceai in alt topic nu prea iese din casa.
Daca acel baiat nu prea te baga in seama ai putea sa nu-l mai bagi nici tu si cand iti mai scrie sa-l ignori.
Desi parerea mea din ceea ce ai scris in cateva randuri este ca re o depresie grava ceva si de aceea nu simte nevoia sa iasa.
Insa nu cred ca ai nevoie de asa ceva in momentul acesta, nu pari pregatita a avea relatie cu cineva bolnav ce are nevoie de ajutor medical.
Nu stiu de ce iti spune sa iesiti si apoi nu o mai face dar probabil din ceea ce am spus mai sus.
Stai linistita o perioada ca are balta peste, nu ai nevoie sa cauti tu printul fermecat, va veni ziua cand te va cauta un baiat bun.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il lasi in minciuna lui

| RAY a răspuns:

Nu el te dezamageste si tu, ca doar tu ai avut acele așteptări, fiecare face ce vrea daca incalca legea va fi judecat, simplu, de ce te mai vezi cu el? Iti place drama un baiat cuminte e plictisitor dar cu un golan niciodata

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nici nu stiu ce sa mai zic. Ti-am tot zis sa nu mai ai legatura cu el, dar vad ca te intorci mereu cu o intrebare despre asta.
Deci indiferent ce zicem, o sa spui alta. Asa ca...

| Catrice a răspuns:

No bun si de ce mai vorbești cu el?

| cristimihailov a răspuns:

Il blochezi si gata.

| Panamax a răspuns:

Ia-i povestit si lui problemele tale?
https://www.tpu.ro/......dau-funda/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bolnav de ce? daca tacea filosof ramanea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ochi frumosi ai love struck ti as face toata ziua poze la ce ochisori frumosi ai happy

| Sekim a răspuns:

Pai renunți la el, simplu. Daca omul face asa ceva înseamnă că nu ține la tine deci îi spui frumos că nu mai vrei sa fie in viața ta și adios. Totuși, cum a spus și Ray, tu aveai niste așteptări și el nu le-a respectat, in mare parte te ai dezamăgit singura.