| anonim_4396 a întrebat:

acum recent, cateva zile am deschis un Chat pe facebook si am invitat 4 prieteni cu care am vorbit diverse chestii... seara trecuta eu si inca un prieten am scris ceva acolo ce era secret, dar fara sa ne dam seama.ar fi fost o catastrofa daca ar fi aflat celalalt prieten ...asa ca am vrut sa sterg conversatia,sau sa inchid chatul dar nu am stiut cum :-| asa ca am dat pe stegere conversatie, si mie mi-a aparut ca era stearsa, insa la ceilalti 2 inca le aparea conversatia, apoi am dat pe parasire conversatie si nu mi-a mai aparut.dar ei inca puteau sa o vada. intrrebarea mea este: cum fac ca acel prieten sa nu vada ce am scris acolo? e urgent

Răspuns Câştigător
| RecKinul a răspuns:

Notă: Ștergerea unui mesaj de la inbox-ul dvs nu va șterge mesajul din inbox-ul prietenului tău.

7 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Cred ca nu te priveste pe tine!

| MeGustaTeGusta a răspuns:

Dai idei? nu imi place sa fac ce faci tu, asa ca hai pa

| MeGustaTeGusta a răspuns:

Oricum nu mai conteaza, am rezolvatwinking mersi de raspunsuri

| DeehhCarla a răspuns:

Sterge chat-ul lol