| valerica9721 a întrebat:

Am asa o intrebare cum pot sa il fac pe prietenul meu cel mai bun sa vorbeasca cu mine.A fost asa o situatie ca la noi in clasa baietii au inceput sa glumeasca ca eu ma intilnesc cu un coleg de clasa cel mai bun eram asa de buni prieteni ne faceam si temele impreuna si glumeam si totul iar acum de cind nu vorbeste cu mine parca nici nu mai am prieteni.Deci va rog ajutati-ma cum pot sa fac ca el iar sa vorbeasca cu mine.

Răspuns Câştigător
| ForYouBaby a răspuns:

Pei du-te la el si incearca sa explici cum era de fapt situatia incearca sa porti o discutie cu el si fa-l sa isi aminteasca toate momentele frumoase petrecute impreuna, spune-i ca nu vrei sa pierzi aceasta frumoasa prietenie pe care ati legat-o si spune-i ca fara el nu te simti bine spune-i exact ceea ce simti fi cat se poate de deschis o sa vezi ca usor o sa isi deschida si el ochii si o sa fiti din nou ca pe vremuri happy :*

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Off.El asteapta un sprijin si nu niste scuze.De fata cu el spune la toti colegii tai sa inceteze si sa nu mai spuna prostii ca ranesc sentimente. Spune-le sa recunoasca ca doar glumesc si sa nu mai spuna asta vreodata. Apoi tu si colegii tai duceti-va si ceretii scuze impreuna.
Hai ca vei reusi.Bafta!

| valerica9721 explică (pentru zurick):

Pai noi nu vorbim deja de o luna si ceva si doar pe odnoklassniki putem discuta de fata nici nu vreau dar nici nu pot am niste colegi ca naiba. Si in plus vorbele deja sau terminat demult dar lui ii frica sa nu inceapa din nou

| dinhoo a răspuns:

Sa va combinati cu niste fete. Poate lumea va lua la misto ca stati prea mult impreuna.