| Andruu_6391 a întrebat:

Am o intrebare...are ceva daca doi frati fac cununia civila in acelasi an?

Răspuns Câştigător
| CristinaDanciu a răspuns:

Nu, nu are nici o legătură!

10 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Nicidecum.

| gelu1970 a răspuns:

Da. familia lor are cheltuiala mare.

Răspuns utilizator avertizat
| AliGab a răspuns:

Nu are nici in clin nici in maneca atata timp cat ei nu se insoara cu alte doua surori

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Nu este nici o problema in acest caz, nu are nici o legatura1happy

| IonuţR1995 a răspuns:

Teoretic n-are nici o problema.
Practic, fiind frati, au presupun acelasi cerc de prieteni, inevitabil aceleasi rude. Nu toti oamenii au banii necesari sa mearga la 2 nunti, una dupa alta. stim cu totii povestea romanilor...
Parerea mea e ca ar trebui sa faca la o distanta de cel putin 6 luni.

Casa de piatra ambilor.

| madalinamadu a răspuns:

Dacă nu se căsătoresc cu aceeaşi fată sau între ei nu e nici o problemă. laughing

| Misfits a răspuns:

Apai daca i unu cu altu ii bai mare, daca nu, ce sa aiba.

| FuckingContra a răspuns:

Nu, de ce ar avea ceva?