| floriana08 a întrebat:

Am o intrebari mai mult pentru fete. Voua va zic iubitii vostri cand alte fete se baga in seama cu ei sau le scriu pe Facebook, Instagram, etc?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Imi da telefonul mie sau ma pune sa intru pe Facebook sau pe ce ia trimis sa vad eu cine e si daca vreau sa vb eu sau sa o blochez.Nu s-a intamplat sa nu imi spuna decat daca era clar ca stiu persoana respectiva si nu are nici o treaba cu ea înafara de ce de cunoștință sau prietena comună.

| brokxy a răspuns:

Da mie imi zice iubitul meu si apoi imi arata ca le-a blocat dupa ce fac eu o criza si ii zic sa o blocheze doar pentru ca i-a zis,, buna,, rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| danyda a răspuns:

Da, imi spune. Si din experienta pot spune ca daca spune e ok. Cel mai probabil nu vrea sa creeze povesti aiurea, din nimic.
Conteaza si reactia ta daca iti spune. E sincer si vine catre tine. Daca il bati la cap apoi cu prostii, n-o sa mai spuna. Ia-o ca atare si ai incredere in voi.