| aly1alyca a întrebat:

sad Am o mare problema! Stiti eu am un iubit dar acum ma simt atrasa de altcineva care m-a sarutat straight face desi stia ca am iubit X)
Acel baiat imi arata mai mult iubirea fata de iubitul meu. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Katczinsky a răspuns:

Alege-l pe al doilea. Daca l-ai fi iubit cu adevarat pe primul, nu ar fi aparut al doilea.

5 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Buna! Probabil e o chestie de moment, poate iti faci iluzii cu baiatul care te-a sarutat, nimic mai mult. Gandeste-te bine inainte de a face o prostie, daca il iubesti pe prietenul tau, nu il lasa pentru altul, cu care probabil esti doar iluzionata si nu va merge. "Nu lasa pasarea din mana pentru cea din gard." Sper sa ma explic. Inainte de toate, gandeste-te! (:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ce iti spune inima. Du-te dupa dragoste. Dar ai grija ca e inselatoare. Gandeste-te de care iti place mai mult. Daca iti place de amandoi in egala masura, du-te la cel care iti arata cel mai mult. Dar ai grija, odata si odata poate ca cel care ti-o arata mai mult acuma, poate sa faca lucrul asta si la alta fata... sper ca te-am ajutat

| DolceChrs a răspuns:

Peste câțiva ani îți vei da seama cu adevărat că. ai fost o copilă și nu știai ce e aia dragoste. (nu spun cu gură rea).
Trebuie să fii cu cineva care te face să te simți bine, să râzi, să uiți de probleme. să fii cu cineva care îți împărtășește aceleași sentimente.

| aly1alyca explică (pentru DolceChrs):

Al doilea

| DolceChrs a răspuns (pentru aly1alyca):

Fă ce simți happy. Dacă al doilea consideri că te face fericită trebuie să vorbești cu primul și să îi explici. poate va înțelege.