| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema. Parintii mei nu ma lasa sa mai folosesc un id din cauza unei proble de acum 1 an. "Cea mai buna prietena" a mea a intrat pe id-ul meu si a vorbit cu un baiat cu care eu stateam si fara sa imi spuna i-a propus sa vina la mine si sa facem sex. Parintii au intrat in arhiva si au vazut ce a vorbit prietena mea cu acel baiat. De atunci mi-au interzis sa mai folosesc un id. Daca aveti o solutie... Ms oricum pup Fundita

Răspuns Câştigător
| bybycutz a răspuns:

Pai tu le-ai explicat alor tai ca prietena ta a vb cu baiatu ala? daca da si ei tot refuza sa te lase fi si tu un pic mai insistenta si spune-le k nu e drept si ca mess-ul este mai accesibil si mai ieftin decat sa vb la telefon ore intregi icearca asa si poate merge si daca nu le-ai spus parintilot k de fapt prietena ta a fost cu "ideea" atunci ar fi bine sa le zici:*:*:*:*:*:*sper ca te-am ajutat:*:*:*:*:*:*aaaa si apropo daca prietena mea imi facea asa ceva cred ca dupa aia ii faceam zile amare cat sa ma tina minte toata viata ei AMINlaughing))))

| Lovinggirl a răspuns (pentru bybycutz):

Da. Le-am spus parintilor dar nu vor sa inteleaga. Dar asa cum ai spus ca daca prietena ta ti-ar face asa i-ai face zile amare cred ca este corect pentru asa am si facut

11 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

Ce, ai tai te controleaza zilnic daca-l folosesti? Il folosesti in continuare si cand intra ei in camera, iesi de pe mess. Referitor la arhiva: ori o ascunzi, ori o stergi. Si apropo, parintii iti stau parola de la mess? Daca da, de ce? Mie nimeni nu mi-a stiut niciodata parolele in afara de mine. Ce e treaba parintilor ce si cu cine vorbesti tu pe mess?

| Lovinggirl a răspuns (pentru didiDia):

Pai am avut id-ul si parola salvata pe mess si au intrat pentru ca eu nu le spuneam parola.si oricum si fara sa stie ei folosesc messu`

| AliceThai a răspuns:

Parinti, iduri de mess, prietene, messenger, tradare... ati innebunit cu totii?!
LOL

| jubike a răspuns:

Pai nu il mai folosi e mai sigur asatongue

| adita32 a răspuns:

Ai putea sa pleci de acasa si sa fi independenta.sa-u ai putea sa recunosti parintilor ca tu l-ai chemat pe baiat si ei vazand ca te-ai maturizat sa te lase./sa faci sex cu baiatul ca pentru id nu mai exista solutii

| AddaDouaPuncteIcs a răspuns (pentru adita32):

Lool ce raspunsuri dai si turolling eyes laughing

| MasterIT a răspuns:

Prietena aia a ta stia probabil de la tine parola. Spunele parintilor tai ca nu o sa mai dai la nimeni parola, sau daca ti-o sparge cineva schimb-o cat poti de repede.

| mbiank a răspuns:

"parintii au intrat in arhiva"...pai nu pot accesa decat arhiva de pe calculatorul tau. De pe un alt calculator nu se poate vedea arhiva pentru ca se stocheaza pe calculatorul de pe care vorbesti. Daca prietena ta a fost pe la tine, inseamna ca ai vazut ce vorbeste si deci ai fost de fata. Daca nu a fost pe la tine, inseama ca tu ai vorbit cu respectivul, iar parintii au luat o decizie inteleapta.

| Lovinggirl a răspuns (pentru mbiank):

Prietena mea a fost la mine si cat eu am fost plecata pana la magazin ea a vorbit cu acel baiat. Messu era pornit deci nu avea de unde sa stie parola

| didiDia a răspuns (pentru Lovinggirl):

Pe viitor nu-ti mai lasa asa zisele prieteni sa aiba acces la messul tau.