| MARGARETA199734 a întrebat:

am o relație de 2 ani Si 7 luni, cand sunt cu el si numai simt o caldura sifleteasca si o liniște enorma, ne înțelegem perfect, lui pot sai spun totul, ma simt in siguranța, numi doresc nimic mai mult, in bratele lui e cel mai minunat loc, am incredere in el, greu de descris in cuvinte!
E normal ca atunci cand iubesti pe cineva sa simți acea caldura sufleteasca?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Ooo, felicitari! Ai ajuns sa traiesti ceea ce multi viseaza si putini au parte!
Sa va tina mult si bine! Dumnezeu sa va ajute! O, si sa nu uitati de logodna :X

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu stiu draga mea, eu simt altceva cand iau in brate o fata

| SkyPilot a răspuns:

Da. Sa speram ca senzatiile sunt si reciproce. Va doresc multa fericire!

| gelu1970 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur că da happy

| Daniellllll1 a răspuns:

Da.Sa va tina cat mai mult relatiabig grin

| SpeșălGirl a răspuns:

Ce frumooos

| arinus a răspuns:

Bravo sucess mai departe da sunt asa numiti fluturasi din stomac eu tot sun una dintre cele inragostite dar deja sunt logodita de 4 luni si uneori sincer regret ca man grabit dupa o relatie de 4 ani nu cred ca a fost pasiune da oricum in dragoste e nevoie de rabdare