| brunetzyca a întrebat:

am si eu o intrebare.big grin
iubitul meu nu imi m-ai da nici un semn de viata, de 2 zile, ultima oara cand am vorbit ne-am cam certat putin, dar nu asa grav, recunosc ca si eu am gresit, dar mi-am cerut scuze, si i-am spus ca imi pare rau, dar el fiind la mare, nu stiu ce s-a intamplat cu el, de obicei imi dadea msj dimineata si seara ca ziua era la plaja si nu isi lua telu.
Nu stiu ce ar putea sa aiba, va rog daty-mi un sfat, ce sa fac?

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Daca e la mare se simte bine, are anturaj de distractie, e pe val si valuri si vrea sa te pedepseasca putin! I se face lui iar dor de tine daca se intoarce acasa!

| mihaibrasov a răspuns:

Da-i un sms in care ii vorbesti mieros...

| SeNyS a răspuns:

Lasa-l.nu-l cauta tu, daca te iubeste te v-a cauta singur! Fii un pic mai 'egoista'.:*

| antoneta a răspuns:

Daca el este in vacanta, pleaca si tu, distreazate, daca e, te va cauta el, cand se va intoarce, daca nu, mergi inainte, succes

| Miha1308 a răspuns:

Tu l-ai cautat? suna-l sau lasa-i un msg.Vezi ce se intampla dupa.Multa bafta!