| Llolal a întrebat:

Chiar nu stiu cum sa fac straight face...
Deci sa spunem ca cineva incearca sa ma sune [la telefon logiclaughing]asa si eu vreau cand apeleze el/ea sa ii dea pe ocupat chiar daca eu nu vorbesc atunci la telefon sau nu ii dau eu cu ocupat...

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Explica mai clar ca nici dr... nu intelege ce anume vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La telefonul meu (Samsung) exista o functie care se numeste Auto Reject. Activezi optiunea, alegi numarul de telefon si toate apelurile de la acel numar vor fi respinse automat.
La celelalte telefoane nu stiu, dar ar trebui sa aiba functii similare. Daca exista, ar trebui sa fie pe la setari apeluri.

| Smart a răspuns:

Pai singura solutie e sa iti activezi casuta vocalawinking

| Ralluk_1625 a răspuns:

Iti dai telefonul pe deconectat.
fundita?

| daniel1feder a răspuns:

Inchide telefonul si asa mai bine
sau si mai bine schimbati numarul de telefon, daca nu vrei sa te mai streseze