| PandaGirl98 a întrebat:

Curand e ziua mamei mele si vreau sa-i iau ceva codou dar sa nu fie mai mult de 30 lei... vreo idee?

Răspuns Câştigător
| DomnisoaraLove a răspuns:

Un servici de cesti de cafea (mama le adora
Sau un bibelou ingeras printesa pitic ceva de pus pe mobila nu ceva care sa-l arunce intr-un sertar si sa uite de el
Un airwick parfumat cam atat costa
Papuci de casalaughing
parfum, rolon, ruj ceva (daca e cocheta)
pantofi cu toc
Eu una sunt sigura ca cel mai depret cadou al ei esti tulove struck

8 răspunsuri:
| Valisha18 a răspuns:

Poti sa-i cumperi de la o farmacie un gel de dus, un sapun special de fata, o lotiune de curatare a fetei, o crema antirid sau de maini, o lotiune de corp, un sampon, un ghiveci in care sa se afle floarea ei preferata, sau poti sa mergi cu tatal tau la un magazin mai mare si sa-i cumparati niste cercei sau un colier mai scump ( fiecare sa dea o anumita suma de bani) sau un parfum sau un ruj ori un set de machiaj si evident, indiferent ce ai cumpara, trebuie sa-i iei si o felicitare. Sau ai putea sa pregatesti impreuna cu tatal tau un mic dejun special, sa faceti clatite si ciocolata cu paine prajita unsa cu unt si gem...ce-i place ei mai mult! Sau ai putea sa-i faci o baie relazanta, cu petale de trandafir, lumanari parfumate, spuma de baie si sare colorata de baie. Sper ca te-am ajutat!

| DomnisoaraLove a răspuns:

La multi ani si din partea mea

| xMihaela a răspuns:

Poi eu ultima oara i-am luat o ciocolata, un trandafir si o cafea...Deci te costa vreo 20 si ceva de lei

| PandaGirl98 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri!

| Capsă a răspuns:

Pai... o esarfa, o cutie de bijuterii, o poza cu toata familia pusa intr-o rama mai speciala, un colier ori parfumul ei preferat. succes

| LalaMarye a răspuns:

Da-i un tablou cu tine, sau cu sora sau fratele tau (daca ai)

| Ode a răspuns:

Eu am raspunsul meu...cel mai frumos e sa ii faci ceva creeat de tine, o felicitare frumoasa, cumperi pasta ceramica si faci ca o cescuta mica de pus in biblioteca si o colorezi bineinteles, iar de 20 de lei ii cumperi un buchet mare si frumos de florii.Atunci sigur se va bucurahappy Succes! fundita?

| XxLoCciiixX a răspuns:

Buna big grin...Nu ma prea pricem la cadouri de ziua mamei dar uite o idee: Poti sa kumperi o rama in care sa pui o poza cu tine si familia [tata si mama] sau un tricou, niste accesorii thinking ceva ce poate folosi.Eu iti zic ca oirce i-ai darui va fi fericita ca vine din partea ta >big grin