| NomNom a întrebat:

Bună!
E un băiat Alex în clasă care cred că mă place, dar să vă spun
Astăzi de purta frumos cu mine, glumea, in ora vorbea cu mine, in ora cand am terminat de scris (el e in spatele meu la scoala) imi dadea cu pitul sa ma uit la el, in pauza stateam in banci si imi facea masaj la umeri, facea glume, imi punea mainile la ochi si intreba cine e, si alte chestii din astea
Ziceti ca ma place?
Ce sa fac?
sa ii zic?
ce altceva mai ziceti sa fac?

Răspuns Câştigător
| Oprea_Adriann_1995 a răspuns:

Sunt baiat, si iti spun din experienta ca daca ne place de cineva facem de obicei chestii din astea, ne jucam, incercam sa atragem atentia, nu ne mai ducem la sala cu ceilalti si preferam sa stam in preajma respectivei persoane si pe deasupra mai avem si un zambet prostesc pe fata, care evident apare involuntar. happy
Mai exista si situatia in care incerci sa fii dragut, dar din ceea ce spui tu, pare ca te cam place. happy
Ce pot sa spun daca si tu il placi pe el, posibilitatea unei relatii e iminenta. happy dar asteapta sa vezi cum decurg urmatoarele intalniri. Si apropo daca ai ocazia incearca sa pari suparata pe el daca o sa incerce sa afle ce ai si o sa devina enervant de curios, sigur tine la tine mult.
Mult succes!
Pa pa!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Joacă de copii. Atata tot.

| Deaad a răspuns:

Clar.
Vrea sange noaptea.