| Andreeaioan115 a întrebat:

Buna,făceam curat in bucătărie și mama mea a început sa se enerveze pe mine, m-a numit urât fără motiv.
Am izbucnit si eu, pe moment am vrut sa plec de acasă.
Acum am mari mustrări de conștiința, ma simt prost! Credeți ca este vina mea? Dau funda. Sunt toată in lacrimi.

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate e la menopauza ceea ce afecteaza starile emoționale, vb si tu cu ea nu fii indiferenta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e vina ta. Ca să îți treacă lacrimile, mergi pe You Tube la iUmor, ca să râzi un pic.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Gandeste-te ca nu a stiut ca urmeaza sa te simti asa, deci nu este nicio problema.

Numai bine!

| LoveSleep a răspuns:

Nu ești chiar asa urâtă. De un 6, 50 tot ești. Capul sus!
Sau mai bine nu.

| Andreeaioan115 explică (pentru LoveSleep):

Mersi de critica. ((

| LoveSleep a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Oricand.

| Andreeaioan115 explică (pentru LoveSleep):

Măcar spui adevarul! De aia am ajuns singura la 19 ani. (Aspectul fizic)

| LoveSleep a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Ai vrea tu sa fie asta problema.
Arați ok, glumeam mai sus.
Din păcate, altele sunt problemele tale.

| minrest a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Ce vorbesti, copile? Poza e a ta, stiu asta pentru ca seamana cu poza mai veche. Nu mai esti slaba, descarnata. Nu mai esti nici grasa. Comform pozei, esti frumoasa.

| Legion7X a răspuns:

Nu, te stresa și nu pune la suflet.
Părinții Mai au momente proaste și ei. Mama ta o fi stresată sau nervoasă prin prisma anumitor probleme. Nu pune în valoare totul, fii deșteaptă.

| Andreeaioan115 explică (pentru Legion7X):

Ideea ca pun la suflet și in același timp am și eu căderi nervoase. Fac multe greșeli, plang, strig.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o ce probleme are de e asa frustrata

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Are multe de tot, să te uiți pe postările anterioare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai necăji. E dezaxată, urlă pentru nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o mama super toxica. Mai bine eviti contactul cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e nivelul femeilor de a comunica.
Cumpara ciocolata si plangeti impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi femeile plângeți din orice. Plângeți când vedeți un film romantic, plângeți la telenovele, plângeți când tăiați ceapa, plângeți când sunteți cerute de nevastă și vă aduce un inel din tinichea, plângeți când fostul vă lasă, plângeți când nu ați prins reducerea de papuci în mall sau când la salonul de înfrumusețare v-a ars părul. 90 % din viata unei femei este numai lacrimi.
Interesantă viață mai aveți, sincer!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce s-a întâmplat nu lăsa să te afecteze, poate că și mama ta vrea să uite. Gândește la cum ai putea să eviți cearta. Sfatul pe care îl tot primesc este să tac, astfel se evită un scandal mai prelungit de cât ar fi trebuit să fie. Taci și încearcă să eviți cearta prin tăcere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai de vorbă cu ea, explică-i că te-a deranjat gestul ei apoi cereți scuze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Benny09, ai plânge și tu daca te-ar lasă una, dar cel mai probabil o sa mori virgin.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Mergi întreabă ce are și discutați mama fica comunicați între voi două stați de vorbă poate are o problema și nu știe ce sa facă stai discuta cu ia