| Scaun23 a întrebat:

Buna, imi place de profesoara mea de meditatii de romana ea are 24 de ani iar eu 18, as putea spune ca sunt chiar indragostit de ea, fac meditatii cu ea doar o data pe saptamana dar simt ca ma ia un dor de ea. In timpul meditatiilor ne povestim foarte multe lucruri, radem, spunem ce am mai facut de cand nu ne-am vazut, si de multe ori are momente cand se comporta ca un copil mic cand sunt in preajma ei. Si nu stiu ce sa fac, astept un raspuns serios care sa ma ajute, multumesc!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dai bani degeaba la meditatii.

| MarianWLF a răspuns:

Deci nu inveti nimic, asta poti si fara bani laughing

| dullcat a răspuns:

Greu de crezut ca ea ar avea vreun interes pentru tine, sunteti in etape complet diferite ale vietii, aveti mentalitati diferite.Si ce pregatire mai faceti daca doar va distrati? Mna, ai grija sa nu sfarsesti cu inima bucati. laughing

| siriusblack98 a răspuns:

Nu vreau sa te dezamăgesc dar sunteți în ligi complet diferite în punctul ăsta al vieții iar șansele tale sunt aproape de zero. Mai ales ca femeile nu obișnuiesc să stea nici măcar cu cei de vârsta lor, știi și tu ca toate vor bărbați cu câțiva ani mai mari decât ele. Eu am 26 de ani și crede mă te rog ca astea de vârsta mea se uită după bărbați de la minim 30 in sus considerandu i mai maturi, trecuți prin viață și realizați din punct de vedere financiar. Așa funcționează femeile. Desigur, exista și excepțiile alea de 0, 1% (ca sa nu îmi sara lumea în cap). Sfat, caută ți alta profesoara ca sincer nu cred ca te poți concentra când faci meditații cu ea și plătești degeaba (sau părinții tăi plătesc degeaba).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jale rolling on the floor))

Răspuns utilizator avertizat
| iliiiinca a răspuns:

Fac meditatii cu ea doar o data pe saptamana si
ne povestim foarte multe lucruri, radem, spunem ce am mai facut de cand nu ne-am vazut
Nu se leaga.
Oricum, gaseste alta profa pentru pregatie ca asa nu vei invata nimic.