| Erika_Paczilinecz_1992 a întrebat:

Pe 27 fac 2 ani cu iubitul meu si nu am nici cea mai mica idee de un cadou dragut... Tin sa mentionez ca deja i am cumparat cana, rama cu poza noastra...nu vad ce as putea sa ii mai cumparsad va rog sa ma ajutati cu un cadou frumos si smenificativ pentru ca haine nu se prea cade sa ii cumpar pentru aceasta ocazie happy!

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Eu bănuiesc că i-ai luat destul de multe lucruri în acești 2 ani de zile, așa că îți propun să mergeți undeva unde chiar v-ați putea distra/relaxa. Este nevoie și de momente de acestea. Du-l într-un loc unde știi că sigur îl vei surprinde.
O seară plăcută!

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Poti sa-i cumperi un lant, un ceas. Pe la noi pe aici se dau cadourile astea.

| RainmakerX a răspuns:

Un ceas de mana? Eventual acolo dedesubt, unde de obicei nu este nimic poti sa pui o poza cu voi 2 sau cu tine. Cred ca poti s-o faci daca vorbesti cu un ceasornicar... Mi se pare dragut. Asa se va uita la tine mereu cand va vrea sa vada cat e ceasul :3