| Gabriela_Maria_1996_79VC a întrebat:

Bună aș dori și eu vă rog frumos un mesaj frumos de împăcare pentru prietena mea Alice! Ne-am certat dintr-o prostie...va rog cat mai repede...sa fie cat de lung puteti

Răspuns Câştigător
| Golyat18 a răspuns:

Alice vreau sa stii ca tot timpul ma gandesc numai la tine, simt ca ceva foarte special ne leaga si acum cand scriu mesajul plang. Nu mai fi suparata pe mine orice ar fi vreau sa stii ca viata merge inainte si timpul e cel mai bun medicament. Altfel ne-am pierde unii de alti prin univers prieteni, amintiri, imagini de neuitat. Toata lumea ar fi doar razboi tot timpul daca nu ar exista iertare, impacare si uitare a lucrurilor rele. Se mai intampla sa gresim ca suntem oameni, dar dupa greseala trebuie sa vina impacarea, iar daca nu vine imediat inseamna ca ne-am cristalizat inimile si e posibil sa nu mai vina niciodata.

3 răspunsuri:
| L1feDRAIN a răspuns:

Alice, imi esti datoare.

| Golyat18 a răspuns:

Funda?