| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum sa incep. Ba da stiu am cunoscut un baiat acum cateva luni bune cand s-a mutat in cartier si abia acum 1 luna am aflat de la cea mai buna prietena a mea ca m-a placut. Si a inceput sa-l simpatizez pentru. ca ma facea sa rad si statea langa mine si etc. Bun! El a fost cu o fata si s-a despartit azi de ea pentru. ca a recunoscut ca ma place dar nu defata cu mine.Cum pot sa-l fac sa spuna de fata cu mine. Mersi!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ia-ti inima-n dinti si intreaba-l repede daca doreste sa fie iubitul tau! Daca mai intarzii cateva zile, este posibil sa fie prea tarziu, pentru ca eu nu cred ca tu esti singura care-l doreste.

| PinkPanter a răspuns (pentru neutrino):

Eu i-am spus ca il simpatizez dar....nimic. Nu zice cand sunt eu defata si recunoaste defata cu cea mai buna prietena a mea ca ma place!

| WildDream a răspuns (pentru PinkPanter):

I-ai zis fata in fata ca il simpatizezi? Era singur cand i-ai zis sau avea prietena?
Daca avea prietena e de inteles de ce nu a reactionat.
Poti sa-i mai zici o data, fata in fata, iar daca tot nu reactioneaza atunci inseamna ca e un pampalau.

| EuCineAltu a răspuns:

Ai spui ca ati place de el si ai vrea sa stii si parerea lui despre tine