| BlondiDaniella a întrebat:

Peste cateva zile este ziua prietenului meu. I-am luat un ceas. Si as vrea sa-i iau si o drona. Credeti ca este prea exagerat pentru varsta lui? Are 24 de ani dar ii plac chestiile cu telecomanda happy.:/

4 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Exista multe modele de drone.s-ar putea sa nu-i placa.
Eu am patit asta cu o drona de 200Euro. Copilul a inceput sa planga ca isi dorea modelul de 500Euro un Phantom 3.
Dar avea 10 ani.
Prietenul tau s-ar putea sa fie retardat.

| BlondiDaniella explică (pentru xerxes1):

Eu stiu ca dronele le pot folosii si adultii. sunt drone cu camera si mai scumpe. Dee aceea am intrebatwinking

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu,nu este, daca lui ii plac chestiile cu telecomanda cred ca o sa-i placa si asta.
Sunt oameni care spun ca daca te joci cu copii tai sau cu alti copii cu mingea ai dat " in mintea lor " si vad asta ca pe un gest ce reflecta imaturitatea dar nu e asa, nu are absolut nicio legatura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu e o gluma, ceasul cadou, de obicei, aduce ghinion, cat despre drona, e buna si aia la ceva, schimb de mesaje cand va dati block pe Facebook!