| Anahiteamo a întrebat:

Prietenul meu pleaca la mare in vacanta si eu saptamana viitoare in strainatate si nu ne vom mai vedea toata vara. Vreau sa ii cumpar un mic cadou ca sa aiba amintire dar nu stiu ce sa ii iau.
SPUNETI-MI va rog ce cadou sa ii iau ( sa nu fie foarte scump). Am nevoie urgenta de idei. DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Changes a răspuns:

Asta ţine de tine şi de el, tu ştii ce-i place lui cel mai mult, noi nu avem de unde ghici.
Dar dacă e doar pentru o perioadă scurtă de timp, nu-i prea văd rostul.Mai bine îi iei ceva din străinătate, o să fie mai special.