| iuliana12340 a întrebat:

Buna!
Recent tata a cazut si s-a lovit la cap, acum e in spital, nu e nimic grav, eu cu mama i-am luat telefonul inainte sa intre in spital si din intamplare am vazut o conversatie de a lui cu o alta femeie. Am aflat ca o insela pe mama cu o femeie mai tanara si ii vira bani in contul ei, mama a fost tot timpul fidela, ii calca fiecare camasa, statea 8 ore la servici si apoi venea acasa si ne facea mancare, nu inteleg cum a putut sa faca una ca asta, mama nu stie daca sa il ierte sau sa divorteze, nu l-am confruntat inca pe tata in legatura cu amanta, imi poate da cineva un sfat? Poate cum sa o mai alin pe mama, caci e tare necajita si suferim...

Răspuns Câştigător
| Yuoia a răspuns:

Vesnica greseala a femeilor: fac totul in casa desi au si serviciu, si il menajeaza pe "cel puternic". Iar barbatii, din plictiseala, cauta activitati (evident erotice, nu vor da cu matura) in alta parte. Iar pentru asta, evident ca platesc.
Daca tatal tau ar fi fost pus la treaba si ar fi fost obosit, preocupat de casa si familie, nu ar fi cautat aventuri.
Ma gandesc ca poate voi ati interpretat ceva gresit. Poate a virat banii pentru vreo lucrare, cumparaturi, etc. Sau e chiar atat de prost sa lase urme? Cu sau fara telefon, un virament se descopera rapid. Plata amantei se face cash nu prin Banca. Mai verificati inainte de a lua decizii radicale. Si nu uita: decizia este a mamei tale, nu a ta.

| Yrem3119 a răspuns (pentru Yuoia):

Barbatii ar fi 0 barat daca nu ar exista femeile, i-ar manca si viermii...

| zilog a răspuns (pentru Yrem3119):

MINCIUNĂ! Eu am prieteni cercetători științifici care nu aduc femei acasă la ei nu știu de ce ăștia cu capul mare care sunt vegetarieni si fac yoga nu aduc femei in casa lor cred pe motiv că le spurcă carma.
Si au curățenie impecabilă farmacie, chiar lucrează oamenii in domeniul farmaceutic.
EU PERSONAL AM STAT 5 ANI IN ELVETIA FĂRĂ NICI O FEMEIE
SI NU FĂCEAM DELOC MIZERIE NICI MĂCAR O FRIMITURĂ!
Mâncam in general doar la restaurant
Dacă era să fac ceva mâncare acasa incercam sa nu fac mizerie
si in general găsisem niste farurii de unica folosință să nu mai trebuiască să mai spăl farufriile.
Așa că aveam curățenie perfectă. MĂ imbrăcam cu un tricou sosete chiloti 1 zi mergeam la munca seara le puneam in cosul de haine apoi o dată pe săptămână luam și lenjeria si cosul de haine și le băgam in mașina de spălat
Le scoteam din mașina de spălat și le puneam pe uscător
Gata dimineață erau curate ne călcate dar pentru că le arânjasem frumos pe uscător aproape că nici nu mai aveau nevoie să fie călcate.
UNDE ȘI DE CE SĂ MĂ MĂNÂNCE VIERMII?
Sau aveam firmă care imi spăla hainela mașină de spălat la magazin dacă nu aș fi avut acasă unde băgam hainele si 6 CHF pentru 12 Kg haine si gata mi-le dădea spălate uscate și călcate.

NU ÎNȚELEG DE UNDE VINDE CALOMIA ASTA CA PE BĂRBAȚI ÎI MĂNÂNCĂ VIERMII dacă nu au femei!
Eu știu mai degrabă femei care nu spală niciodată vasele de unde mănâncă.

Fratele meu la prima lui căsătorie sa insurat cu una care aștepta să ii spele el până și chilotii si aia nici că nu făcea de mâncare.
Dar eu nu stiu bărbat care să nu facă mâncare nu am cunoscut așa ceva.
Mai de grabă pe femei le mănâncă viermii la propriu de jos in sus că se strică mai repede si fac hviermișori pe acolo pentru că de multe ori nu se spală la

| iuliana12340 explică (pentru zilog):

Mama ii spala, ii facea curatenie, ii calca, ii facea de mancare, mai mergea si la servici 8 ore 5 zile pe saptamana, avea grija de mine si de fratele meu, iar tata tot a inselat-o si nu inteleg de ce, fiecare cu defectele lui pana in punctul infidelitatii, mama nu vrea sa ii strice imaginea, asa ca nu depune divort. mama este si o femeie frumoasa si curtata dar niciodata nu a fost infidela in toti cei 27 de ani de casnicie cu el. tata e un jeg de om care nu o merita, nu merita bunatatea si dedicatia ei fata de familie. inainte eram "familia perfecta" dar el ducea o viata dubla.

| Yrem3119 a răspuns (pentru iuliana12340):

Felicitari pentru mama ta, din ce spui imi dau seama ca este o femeie devotata familiei! Respect mamei tale!

| Yuoia a răspuns (pentru Yrem3119):

Da, dar nu recunosc. Insa nici nu spun de ce nu se descurca singuri fara femei care sa le faca toata treaba in casa.

16 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Mama ta trebuie să inchidă ochii și să se faca că nu a văzut pentru că unui bărbat nu o să ii mai functioneze mult mușchiul pinochio așă că faceți-vă și voi că nu știți nimic. Asta este cea mai bună atitudine.
Pt că altfel poate renunță la mama ta ca să fie cu celalată femeie sî vă cere și banii pe apartament ca să va lase vouă apartamentul
asa că gata dacă vreți șă păștrați apartamentul trebuie să scoateți banii instantaneu.
Eu așa aș face aș cere toți banii pe apartamet spunând că maicăta a dat toti banii pe farduri rujuri si că doar eu am aduc bani in casă.
Așa că tribunalul va decide să ii dati numai jumatate din bani
si chiar va trebui să ii dați,
Apoi el va pleca și cu mașina cu amata
dacă cumva veți vrea mașina atunci nu prea va mai fi a vostră pentru că inainte de divorț aș avea grijă să fac credite mari la toate băncile cât timp aș fi insurat
fără să știți voi
și in momentul divoțului chiar dacă eu personal am luat banii
creditele se împart jumate jumate
asa că veți avea de plătit și jumătate din credite,
iar eu pe loc imediat ce am hotărârea judecătorească și de finitivă aș plăti jumătatea mea de bani din creditele respective inapoi băncilor de pe unde am luat creditele rămânând cu cealaltă jumătate bani cache in buzunarul meu.
ȘI ACUM VINE FAZĂ CEA MAI TARE DACĂ CUMVA EȘTI MINORĂ SAU MAI AI FRAȚI SURORI MAI MICI SI VREȚI PENSIE ALIMENTARĂ AICI VĂ ARD TARE ȘI GRRAV DE TOT :
Vă las să mă dați în judecată, durează cu covid 6 luni, cer amânare se amâna, apoi se imbolnăveste avocatul iar se amână, apoi mă prezint s-a facut 1 an
hai să zicem că ne dă 1 an să ne impăcăm,
trece anul nu ne impăcăm
nu vă dau nici un ban, mă dați iar in judecată dar în ziua în care trebuie să mă prezint la proces pentru că nu v-am dat pensie alimentară exact atunci cer test ADN pentru că eu nu știu dacă cumva sunteți sau nu sunteți copii mei,
Dacă m-am lovit la cap am tot dreptul să nu imi mai aduc aminte cine sunteți că eu nu vă cunosc, copii mei sunt mici au 1 an si 2 ani ii cheamă ca pe voi dar nu este adevărat nu sunteți voi ci copii mei incă mai sug la țâță,
Si spun că nu imi aduc aminte cine sunteți dar sunt de acord să plățesc test ADN,
Instanța mă trimite la comisie psihiatrică unde eu imi aduc aminte de voi le povestesc despre voi ca si când totul sa intâmplat săptămâna trecută
le povestesc despre cum am venit la maternitate și v-am luat, le povestesc despre faptul că abia v-am făcut botezul. si o sa spună că îmi lipsește o bucată din memorie,
mai trec 2 luni vine testul adn pentru că eu băusem mult iod si arsenic si alte chestii care modifică puțin ADN-ul spune că nu sunteți copii mei, o las pe mama voastră să mă dea din nou in judecată și să ceară ea acum alt test ADN
bine inteles că ma iradiez tare de tot cu niste raze UV
face ADN-ul si sa zicem că e pe acolo până la urma dovedește aproape credibil că este ADN-ul aproape cu al meu.
Instanta hotăreste să vă dau banii pe pensie alimentara
nu vă dau nimic, iar mă dați in judecată că nu v-am dat
si inainte de acestă infățișare amânată și tărăgănată cât de mult se poate
că mă doare capul...
eu vă trimit banii pentru două luni să se vadă ce băiat bun sunt eu
apoi cer de la instanță o hârtie care se cheamă separație de bun-uri
si cer neapărat ca, toti copii să fie crescuți la comun
adică să imi dea dreptul instanță să particip si eu la cresterea copiilor cu jumătate din tot ceea ce se cheltuieste nu doar cu pensia alimentara pentru ca eu consider ca la copii le trebuie mai mult de cât pensia alimentara.
Instata accepta, mama ta acceptă să dai si eu bani, toată lumea fericita
si primesc hârtia in care scrie ca toti copii vor fi crescuți jumate jumate
că si mama ta va contribui cu jumatate din tot ceea ce va trebuie voua
Apoi merg in ucraina sau in siria sau in albania la o casă de copii
si ii adopt pe toti care sunt acolo adica 50 de copii
După ce i-am adoptat prin hârtia respectivă care o dau casei respective de copii
mama ta este datoare să plătescă jmătate din ceea ce se consumă cu acei copii
pentru că a fost de acord să vă creșteți copii impreuna toti copii
si ca ea va participa cu jumatate din suma
acum mama ta are 52 copii de crescut
eu nu mai am pensie alimentara de platit, ba da am dar o să vă dau doar 40 lei că atâta vi-se cuvine vouă pentru că eu mai am 50 de copii
asa că restul din pensia alimentara se va impărți in mod egal tuturor copiilor mei.
Acum nici pe ăștia 50 lei nu vii dau așa lună de lună ci o lună vii dau apoi astept să primesc somație adica a trecut o luna gratis
apoi vă dau pe luna următoare apoi astept să fiu iar dat in judecata
apoi iar primesc somatie iar va dau pe 2 luni
si o țin așa până când faceți 18 ani.
Dar mama ta va avea de plată măcar jumătate din banii pe care eu i-am luat de la bănci + jumătate din cheltuielile cu copii pentru că a semnat că este de acord să crească toti copii la comun cu cheltuielile adica fiecare sa participe cu jumătate din banii 50% din care sunt necesari tuturor copiilor pentru toate cheltuielile.

Apoi plec in Fiji si românia nu are acorduri de cât prin interpol cu fiji asa ca daca mai vreti ceva de la mine o sa mai treacă câtiva ani
dar eu vii trimit pe ăia 50 lei o dată la două luni, iar in luna in care nu vă trimit ba chiar vă trimit și atunci 10 lei să se vadă pe transferurile bancare că am avut bună voință dar eu nu am job așa că dacă tot caut un loc de muncă nu am de unde să vă dau bani că amanta asta a mea nu prea vrea să imi dea bani să vă dau vouă.

Exact așa ar gândi un om care se prevalează de o lovitură la cap în cazul în care îl mai stresați cu amanta!
Mai bine taceți toate din gură si vă faceți că nu s-a întâmplat. absolut nimic că nu știți nimic nimic nimic. pentru ca asa este mai bine pentru toata lumea!

| zilog a răspuns (pentru zilog):

Am uitat să complectez că tribunalele mai au si vacanțe asă că nu o să mă someze prea des cu venitul pe la tribunal cu datul pensiei alimentare, si oricum nu se judecă asa instantaneu cazul meu pentru ca nu e chiar asa de urgent si in general ia-mă de unde nu sunt, pentru că eu nu o sa fiu mereu intr-o locație că buletinul era făcut pe casa voastră iar eu acum chiar nu mai am o adresă nu mai am o casă așa că se zice că stau pe străzi, aștept poșta să primesc somația să semnez că am primit-o

| Freya1 a răspuns (pentru zilog):

Nu am citit tot ce ai scris dar omule wtf...
In primul rand daca fata e minoră si cel mai probabil si daca nu e având în vedere că el a inselat-o ea cam ia tot.Adica cel putin casa sa poata sa stea cu minorul.Si divorțul poti sa il bagi oricum, el sa isi faca bagajul sa plece si cand se gata atunci se gata ce mama naibii.
Ea poate sa ia dovezile din telefonul lui si sunt extrem de bune.Dar vad ca acum la tine nu mai functioneaza ideea ca oameni ce înșală sunt javre, acum cand e vorba de un bărbat spui ca trebuie sa inchida ea ochi, daca era invers nu mai erai de aceias parere.

| Yrem3119 a răspuns (pentru zilog):

Ce om dramatic, trist, in ce univers traiesti? straight face.

| iuliana12340 explică (pentru Yrem3119):

?

| zilog a răspuns (pentru Freya1):

Eu acum sunt cu una caresunt sigur ca si-o mai trage si cu altii pentru ca eu sunt in altă țăra la 5000 Km de România și nu o sun că sunt scârbit de femei care m-au înselat.
Așa ca am ajuns la concluzia că este foarte bine să te faci că nu vezi
SI SĂ DAI UN TELEFON MĂCAR CU JUMĂTATE DE ORĂ ININTE DE A TE DUCE ACASĂ!

De când încerc eu să găsesc o femeie care să nu însele de fiecare dată când m-am apucat să le caut la ouă să le urmăresc sau sa fiu mai atent de fiecare dată am descopeirt că mai avea si pe incă cineva.
Pe la 17 ani am avut una din Vaslui care avea 28 ani toate bune si frumoase până când ea a juns la vâsta de 36 ani și atunci sa răcit puțin am început să o urmăresc si gata exact in prima zi cum am stat lângă blocul ei fără ca ea să stie că eu sunt in orasul ei a iesit pe ușa din spatele blocului si se tot săruta cu unul.
Când aveam eu 25 mi-am luat pe alta toate bune și frumoase, am stat cu ea 6 ani si am angajat-o undeva la o primărie de unde ea câștiga ciubucul ei 3000 euro/ săptămână așa partea ei că făcea dosarele era juristă acolo și am început să o urmăresc și când am văzut că se giuguiulea cu doi francezi de o dată în parc la castelul mogoșoaia Apoi m-am dus la ei si ea mi-a spus că este cu amundoi de o dată și a fugit de mine, ne-am alergat cu mașinile prin oraș și am prins-o acasă
chiar dacă ea era jurist si avea prieteni mulți avocați si știam că poate să mă bage la pușcărie am corectat-o nu pot să spun pe forumul ășta cum de a devenit mov toată că am înțeles că trebuie să fiu mai atent cum și ce vorbesc. Si-a scos certificat
medico-legal și gata s-a terminat totul nu ma băgat la pușcărie și nici despăgubire nu mi-a cerut. Si a contactat-o pe mama mea și i-a spus că dacă nu o vopseam mov poate că mai s-ar fi întâlnit cu mine așa din când în când in decursul vieții și mi-ar fi mai dat ceea ce îi trebuie unui bărbat viril.
Apoi am avut pe alta din Silmeul Silvaniei asta lucra la o fabrica ROMÂNEASCĂ de vibratoare chiar încerca vibratoare si era foarte bine plătită pentru treaba asta
toate bune și frumoase până intr-o zi în care imi spune că dacă vreau să ne mai vedem să ii trimit 5000 euro garanție că nu imi bat joc de ea și mie aceste vorbe mi-sau părut suspecte și tâmpite rău de tot și nu le puteam înțelege așa că am ales să merg să stau la htotel in Simleul Silvaniei și șă o urmăresc aici a fost mai greu am pierdut câteva ziule aiurea dar până la urmă când a iesit de la biserica Baptistă ea a mers la acelaș hotel unde ne cazam noi in centrul orașului
si a mers acolo cu un bărbat
și eu stiam ritualul ei după ce face dragoste în cameră merge la restaurantul hotelului, i-am urmărit m-am dus până la camera lor pentru că acel hotel are maxim 15 camere si am ascultat făcea dragoste cu el.
Apoi i-am așteptat la restaurantul hotelului am comandat și pentru ei creier pane și omletă și salață pentru că asta știam că mănâncă ea, am cerut și o sticlă de vișinată și am pus în pahare mari cu cheață că era vară, Si când a iesit din cameră a venit la masa la care se aseza ea de obicei si eu le-am spus că este din partea casei.
Ea a înțeles regia că mă fac că nu o cunosc. Atunci nu am mai invinețit-o că mi-am dat seama că nu are nici un sens, și tot ea cu tupeu mă sună si imi spune că dacă spun la cineva ce s-a întâmplat.o să sune la biserica mea si o să ia legătura cu pastroul meu si că o să mă facă de râs și că o să spună că am început-o și am lășat-o și gravidă și că o să imi ceară 5000 euro despăgubire. Avea ceva la cap cu 5000euro.

Apoi m-am întânlnit cu o prietenă din liceu lucra vânzatoare la un magazin in gara de nord la metrou chiar pe colt cum se iese pe scara rulantă să se intre in gara de nord pe la informații.
Era o fata suprba extraordinar de frumoasa minunata uau uau uau
Si o invit la o pizza toate lucrurile incep să mergă bine de tot ne iubim noi vreo două luni și dintr-o dată își bagă piciorul in el de job, nu imi spune unde s-a angajat brusc nu imi mai răspunde la telefoane, Așa fără să ii fi făcut nimic rău făra să ii fi greșit cu absolut nimic și mă gândesc eu sa o urmăresc si mă duc la blocul ei si mă așteptam sa dueze zile de urmărit dar o găsesc chiar acolo la blocul ei in spatele blocului ei undeva pe lângă ministerul transpoorturilor până in statuie lângă spitalul militar si era o bancă acolo in spatele bloculiui și ea se săruta cu unul pe bancă de la ușa din spatele blocului ei. Am plâns o grămadă dar mi-a trecut.
Apoi o știam pe una de la biserică de la mine care a crescut la casa de copii si tocmai depăsise vârsta avea vreo 20 ani si la casa de copii ii tine doar până la vârsta de 18 ani asa ca stiam clar că asta este amenințătă de ăia de la casa de copii ca o șă o trimită să stea pe străzi,
Mă dau eu pe lângă ea toate bune si frumoase si ea se indrăgostește de mine si eu de ea și intr-o zi ma chemă pastroul și imi spune că i-a găsit el pe cienva care are deja apartament si care a muncit in Germania și că ar trebui să o las în pace că ala are apartament si eu nu am ce să ii ofer. asa că mi-s-a rupt sufeltul in mine si fata in câteva zile aproape făra voia ei a fost măritată cam cu forță cu ăla pentru că avea apartament si eu i-am blestemat să facă accident cu mașina și a intrat un tir in ei și au murit praf s-au făcut si pe urmă mi-a părut rău.
Apoi m-am cunoscut pe hi5 cu o fată pocăită din Sebeș Alba-Iulia era virgină eu cum nu sunt cuminte am desigilat-o si ea era la facultate la medicina in TÂRGUL MUREȘ ȘI A PLECAT IN AFRICA șa facă practică operații să învețe să opereze. Unde ma tot dus cu zăhărelul și m-a pus sa o aștept că o să vină inapoi și o să ne căsatorim si mi-a pierdut 4 ani din viață tot punându-mă să o aștept. Până la urmă ea era cu un alt medic chirurg german pentru că ea știa germana bine pentru că in casa ei se vorbea doar germana din familie de germani din românia.
Apoi nu stiu cum fac eu că lumea asta este atât de mică în cât dau peste o verisoara de a ei tot din acelasi sat petresti de lângă sebeș alba Iulia
mă cheamă la ea inchiriază o casă și facem dragoste din prima seară apoi fata si totă familia ei au insistat extraordinar de tere să ne căsatorim atunci pe loc adică să nu mai plec acasă ci să imi cumpere ei costum să cheme pastroul să ne cunune acasa la ei. Si asta mi-sa părut suspect rău de tot așa obligatoriu cu japca
in cât am spus că nu am buletinul la mine și că vreau să vină și mama si am fugit cât m-au ținut picioarele, Apoi descopăr peste 1 an că fata era deja însărcinată și din acest motiv dorea repede un fraier. AM FOST FRAIER CĂ AR FI TREBUIT SĂ MĂ ÎNSOR CU EA pentru că a fost fata cu care m-am simțit cel mai bine din punct de vedere la pat dintre toate cu care am avut de aface, avea ceva special acolo inauntru era ca un fel de jmirghel nu stiu cum era construită dar nu aluneca așa ca intr-o cutie cu margarină ci era mult mai specială parcă ar fi avut biluțe mici mici de tot pe toți pereții ceva deoseebit. Fraier am fost că ar fi meritat asemenea senzatii.
După care am avut o moldoveancă psiholog asistenta social din Republica Moldoa la care i-am intreținut familia pentru ca ai ei toti erau arestati la domiciliu pentru trafic cu țigări si am avut grija de ei timp de 3 ani să nu ducă lipsă de nimic, le cumpăram mereu 20 piui congelati 200 Kg vinete 200 Kg ardei dinaia grasi 100 kg de ceapa 200 Kg varza cartoane de oua zeci de litri de ulei, PLUS CĂ O DATĂ PE LUNĂ II DADEAM CADOU 700 FRANCI ELVEȚIENI EI ca să nu ducă lipsă de nimic.
Si intr-o zi a venit un Austriac care i-a cumpărat o mașină sevrolet aveo nou nouta si rosie
i-a platit amenda mamei ei 5000 euro la statul moldovean pentru traficul de tigari
a platit amenda si fratelui ei
i-a dat si ei bani a facut-o psiholog si asistent soicial peste un lant de fundatii crestine si peste multe case de copii si azile de batrani
ea acum este directoare
asa ca fata mi-a dat papucii dupa 3 ani de investitii in ea.
Apoi de disperare că pe mine nu ma iubeste nimeni mi-am luat o grasă botoasă de care de mult nu imi pasă in speranță că o să am și eu femeia mea gratis să nu mai dau bani pe femei că m-am săturat că eu tot ceea ce am făcut ca și bani in viața am dat la toate femeile de mai sus si pentru mine nu prea am făcut nimic nici măchar cine stie ce hanine nu mi-am cumparat.
Dar grasa asta după ce că era grasa nici nu stia sa vorbesca frumos ci avea un cocabular ca si centuristele asa ca mi-sa scârbit de ea repede. Iar aucm sunt singur si mi-as dori pe cineva care sa fie o femeie normală. care să stie sa vorbescă frumos care să se poarte frumos. Dar cam complicat ținând cont că de fiecare dată când am crezut că acum este de data acesta am găsit acum pe cineva care mă iubește și de feicare dată s-a dovedit că femeile inșeală mai mult de cât bărbații
așa că acum nici nu stiu dacă să mai sper și să mai cred că o să găsesc pe cineva care să nu fie CA ORICARE

https://www.youtube.com/watch?v=CJ86JI26l3c

| Freya1 a răspuns (pentru zilog):

În primul rând nu aveai ce sa cauti la 17 ani cu una de ani aia.O femeie la varsta aia ce umbla cu un copil e retardată si nu ai fi avut ce sa te astepti, trebuia sa se mărite femeia si sa faca copii nu sa te crească pe tine.Ca sa nu mai vorbim ca exista posibilitatea sa iti fi închipuit tu ca ai o relație cu ea.Cu cealalta nu te punea nimeni sa te combini si sa stai la 5000 de km de ea, ca are si femeia nevoie de atenție și afectiune, de bărbatul ei langa ea nu la 5000 de km.Ca sa nu mai vorbim ca nici ea nu avea de unde sa stie ca tu acolo nu o înșeli.
Atunci poti numi o relație serioasă cand stai cu femeia aia in casa, când impartiti si bine si rau ca la telefon poti vorbi si cu in prieten si nu inseamna ca esti gay.Iar daca tu iti alegi doar retardate nu sunt toate femeile din lume de vina.
Imi pare rau de tine ca trebuie sa plătești femeile cu mi de euro ca sa vorbeasca cu tine la telefon.Dar aia e, fiecare cum isi asterne asa doarme. Daca tie iti convine asa, sa te înșele si sa fi de umplutura sa iti fie de bine.

| NotNamed a răspuns:

Out cu el. Nu merita. Inainte sa isi sustina pledoaria pregateste popcornul

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Daca esti majora un divort nu imi pare atat de grav si imi sustin ideea ca nu merita iubirea si sacrificiul ei. Daca alege sa il dea afara consider ca a facut cea mai buna alegere pentru ea insa daca alege sa il ierte niciodata sa nu o judeci sau sa te impui ( Spun asta pentru ca te as intelege daca ai face o. e si viata ta la mijloc ). O femeie poate sa ierte multe atunci cand iubeste, mai ales daca sunt ani in spate si un copil. Fi langa ea si spune i ca nu are de ce sa fie necajita chiar daca e o lovitura de moment, barbatii vin si pleaca si roata se intoarce intotdeauna. Sa fie puternica si sa nu se lase usor, unii barbati nu gandesc cand fac lucruri de genul si poate a fost un moment de al lui de slabiciune.Capul sus, nu inseamna ca tatal tau nu va iubeste daca a facut chestia asta.Imi pare cea mai mare prostie sa gandesti sau sa spui asta doar pentru o greseala. E omenesc. Succes si numai bine!

| mdc98 a răspuns:

Tipic barbatesc laughing

| Horus35 a răspuns:

Ce crezi că ar trebui să facă o femeie cu un minim respect de sine?