| Pentruointrebare a întrebat:

Bună seara! La varsta de ~14 ani am auzit-o pe mama mea spunandu-i cuiva "te iubesc" la telefon, cand tata nu era acasa. A fost primul te iubesc spus cuiva pe care l-am auzit. A incercat sa gaseasca "solutii" cum ca nu ar fi un amant. Insa eu am suferit enorm atunci, i-am spus sa plece. Odata cand veneam de la scoala a trecut cu cineva cu masina pe langa mine, si incepusem la un moment dat sa vreau sa o urmaresc, sa vad daca se intalneste cu el. In fine, am suferit mult, dar am mai uitat pe parcursul anilor. Recent am vazut ca vorbeste cu cineva, nu stiu de cat timp, cautand in tel. ei o poza mai veche cu mine am vazut o poza cu penisul acelui barbat. Si stiu cine e, ca am vazut poza de la what's app. A zis ca a vrut sa ii trimita sotiei lui si a gresit. Am inceput iar sa sufar si sa vreau sa vad daca se intalnesc etc desi e cam clar...am 25 de ani, urmeaza sa ma mut si poate atunci o sa fiu mai linistita. Stiu ca ar trebui sa gandesc mai matur, dar ma doare...sad

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La inselat pe tactu si nu l-ai anuntat la timp, ai procedat prost, nu ai fost corecta fata de el

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Este treaba fiecaruia ceea ce face. Nu mi se pare ok sa te bagi tu in treburile mamei tale. Daca ea asta isi doreste, asta sa faca.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ți-ai pus întrebarea de ce te doare asta la 25 de ani?
vreau sa vad daca se intalnesc etc.
De ce? Mama este cumva iubita ta? Ești gelos?

| Mosotti a răspuns:

Ce treaba ai tu cu ce face mama? Lasa-o sa se iubeasca cu cine vrea.
De ce sa te doara? Sa te doara de viata ta.

| OldSoul a răspuns:

Poate atunci vorbea la telefon cu tatal tau si lui i-a zis "te iubesc".

| Lukasssz a răspuns:

Nu conteaza, asta e.

| badpanda a răspuns:

Nu este treaba magarului de unde beau oile apa.

| EcceHomo a răspuns:

Deci, căutând în telefonul mamei tale o poză mai veche cu tine, adică intrasei în galeria dânsei, ai găsit o poză cu un penis, și știi al cui este, că doar i-ai văzut poza de la whatssap. Îmi scapă ceva totuși. confused
Cum ți-ai dat seama cui aparține minunatul penis?
Nu mai plânge, Jano,
Plânsul n-are rost,
Mama ta e bine?
Penisul era gros? happy

| Saiko10 a răspuns:

Daca parintii tai nu mai sunt impreuna chiar nu vad care este problema.

| gabriel2004o a răspuns:

Pai nu se știe dacă era tatăl tău atunci
În fine, din punctul ala trebuia sa ai o discutie cu tatăl tău ca să îți dai seama dacă era ceva grav
Dar după atâția ani e cam târziu sa afle...

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Treci peste, livd your life.