| BaiatSimpatic a întrebat:

Buna Seara.
Va rog frumos ajutor.
Sincer din ultima vreme nu stiu ce se intampla. Da fratele meu mai mare are un comportament ciudat. Cand se intalneste intamplator cu verisoara lui sincer are doua comporte diferite fata de noi si fata de ea si am observat se cam uita la ea catodata, nu mereu, ca nu exagerez. Ce s-ar putea intampla? Bine ca noua nu ne prea ne spune. In ultima vreme mama noastra il cam vede schimbat, bine ca ei doi au fos certati!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este normal ca fratele tau sa se comporte diferit cu fata respectiva, ca-i educat si respectuos cand vorbeste cu verisoara lui.
Bravo lui, asa ar trebui sa te comporti si tu in societate, sau in prezenta unei fete, fie ea si ruda, colega, prietena sau chiar straina.

| dullcat a răspuns:

Buna.Incearca sa folosesti si semne de punctuatie cand scrii, astfel incat sa poata intelege lumea mai usor.Eu recunosc ca n-am inteles mare lucru. Fratele tau si cu verisoara sunt intr-o relatie, sau ce? Verisoara e o influenta rea asupra lui? Face pe smecherul cu masina din cauza ei?

Sper ca in viata reala nu vorbesti asa. Daca da, incearca sa citesti cat mai mult, ca sa iti poti formula ideile cum trebuie.

| BaiatSimpatic explică (pentru dullcat):

Smecherul face pe

| BaiatSimpatic explică (pentru BaiatSimpatic):

Figuri cand o vede

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Ce nu ai inteles din ce se intampla?
Ce raspuns ai nevoie?
Care e problema ta? ca nu ai lasat nici o intrebare

| BaiatSimpatic explică:

Problema e Ca verisoara mea nu ii place ca intervina nimeni in problema ei Nu o lasa pe matusa mea care ii mai invarsta si i-a spus de fata de mine si fata de mama mea si mai ales Mama nu se bag iar in schimb vara mea a cam fost cu gura pe el din ultima vreme si bine inteles daca va afla mama si tata se va supara pe fratele meu si pe verisoara mea si vor aparea confuturi mari din cauza ca fratele meu a blocat un scop pe unele scozilizarare! Iar asa se intampla cand nu ii vede nimeni Iar in schimb scop cand o vede fratele meu c-am face ravivurile cu masina si mai ales vara mea se c-am intoare-ce iar amandoi is cam nebunatici si mai ales vara mea i c-am ia aparare-a fata de mama ei si fata de noi surioara lui mai mica si mai ales confuturi vor fi mai grav! inainte fratele meu i-a spus totul la mama noastra da verisoara mea i-a dat gura si de le-a invatat minte ca ea cand le-a bagat pe el in convorbire intre ea si fratele meu ca se bage mama ei si mai ales Nu stiu cea ar pute-a fi intre Ei Bine ca eu cand am intrebat ce intenti are ma spus pe o parate adevarul Da ii totul altceva! Bine ca invarsta is 10 ani difirinta intre fratele meu si versioara lui si s-a intamplat acum am observat de 2 zile!

| BaiatSimpatic explică (pentru BaiatSimpatic):

Scuze pentru mici greseli adica Nu stie cum fratele meu ii se ofere antentia bine ca eram cu masina!