| BaiatSimpatic a întrebat:

Buna,
Va rog frumos nu ma injurati si nu ma judecati, sincer am nevoie de ajutor.
Sincer de ce fratele meu mai mare cateodata, nu tot timpul, se intalneste cu verisoara lui parca ca si coincidenta, iar noua la familii nu spune nimic.
Va rog frumos sa imi oferiti niste idei sau sfaturi bune.

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Iarasi tu?laughing Intreba-ti direct fratele pentru a afla de ce se comporta in modul in care o face. Daca niste straini isi dau cu presupususl pe internet, eu te asigur ca nu te ajuta deloc.E fratele tau, ar trebui sa vorbiti deschis despre orice.

| LordCristobal a răspuns:

In primul rand nu ar trebui sa te intereseze ce fac altii ca nu te ajuta cu nimic treaba asta.
Legat de fratele tau mai bine il intrebi direct.Sau urmareste-l cand se duce la intalniri cu verisoara si vezi ce pun la cale.Dar ai grija sa nu fii prins.

| ShaOfHatred a răspuns:

Întreabă-l că de-aia sunteți frați. Ia sfaturi de la frații tăi mai mari, nu de la TPU

| BaiatSimpatic explică (pentru ShaOfHatred):

Nu vb cu mine nimic drespe ea! nu stiu nimnic nici mama nu stie! Nu ne mai spune nimic! s-a schimbat el Mult! nici cu mine uneori nu mai iese! si se duc cu baiet-i! si mai ales Iar el nu mai lasa pe nimeni sa intervin intre el si ea!

| BaiatSimpatic explică (pentru ShaOfHatred):

El ii singur Frate! Mare cea mama nu stie nimic Iar mama mea deja nu mai intervine la nimic!

| BaiatSimpatic explică (pentru BaiatSimpatic):

Din ultima vreme il vad cam nervos si infurirat! Nu stiu ce ii cu el da nu il vad prea bine din ultima vreme nici nu am curaj nici sa o intreb pe ea pentru ca ea cand m-a intrebat pe mine nici eu nu i-am zis problema mea! ca nu trebuie sa ii dau explicati si ii fix problme mele asa mai deparate si pe o parate si eu sant de vina!

| ShaOfHatred a răspuns (pentru BaiatSimpatic):

Atunci lasă-l în pace. E băiat mare, se descurcă