| Flory6878 a întrebat:

Sunt in clasa a 11-a și sunt coordonator la un bal al bobocilor.
Boboaca mea este extraordinara și nu știu cum sa o abordez mai exact vreau sa am o relație cu ea.
Ma poate ajuta cineva?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Draga Flory6878, esti baiat sau fata?
Dupa nickname esti fata... si posibil lesbi, sa inteleg?

| Nelly15 a răspuns (pentru Violleta2022):

Păi Flory poate sa vina de la Florin, am o cunoștință Florin și tot Florin ii se zice.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Nelly15):

Poate sa vina... dar uite ca eu nu am intalnit nici un Florin care sa accepte vreodata sa fie strigat precum fetele "Flory".

| Superior a răspuns (pentru Nelly15):

Acum 51 minute | AnaMaria50 a răspuns:
Draga Flory6878, esti baiat sau fata?
Dupa nickname esti fata... si posibil lesbi, sa inteleg?

Draga AnaMaria, afirmata lui Nelly15 e sustinuta de faptul ca autorul intrebarii s-a articulat singur la masculin "și sunt coordonator".
Ce tot bati campii?

| ywar a răspuns (pentru Superior):

Asa e ea, extreeeem de. desteapta si bine intentionata!

| SkyPilot a răspuns:

Nu imi e clar ce inseamna "boboaca ta". Cand am fost in liceu eu am organizat balul in toti cei 4 ani, dar nu am prezentat eu. Aveam o echipa cu care lucram si care era compusa din elevi din ani mai mari. Nu m-am "bagat" pe boboace pentru ca, cu exceptia clasei a 9-a, aveam o prietena "extraordinara" exact cum zici happy Presupun ca vei lucra cu ea pentru organizare.
Iti arati interesul pentru ea dar fara sa o agresezi. Ii faci complimente, poti chiar sa ii spui ca arata foarte bine. O lasi sa inteleaga ca esti incantat sa lucrezi cu ea. O privesti in ochi pentru cate o clipa si ii zambesti. Daca se poate, o atingi usor pentru o clipa pe brat sau pe antebrat. Faci glume de bun gust, o faci sa rada. Cand e ziua cea mare ii oferi o floare cand o vezi. Daca aveti intalniri pentru organizare sau repetitii, poti sa ii oferi si atunci cate una. Daca vrei sa o impresionezi, in ziua cea mare in loc de o floare ii poti oferi un buchet deosebit, de la una din florariile de lux. Pentru un baiat florile sunt o chestie de 2 lei, dar pe fete le impresioneaza. Te oferi sa o conduci acasa (poate chiar cu un taxi) si la despartire ii spui cat de bine te-ai simtit cu ea si cat de mult iti place sa lucrati impreuna. Fii atent cum reactioneaza in astfel de momente, s-ar putea sa iti iasa de primul sarut.

| MentulaMagna a răspuns:

Indiferent de sexualitate, e cam mica pentru tine.