| EmoGirl122 a întrebat:

Buna,sunt noua in clasa(sunt a 7-a) si unele fete nu vorbesc deloc cu mine(nici nu se uita la mine sad ).Ce sa fac ca sa ma imprietenesc cu ele?

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da-le dracu

| RAY a răspuns:

Sa barfesti alte fete simplu

| Ineys a răspuns:

Nu te ingrijora, asa sunt astia de varsta ta ( mai prosti ). Probabil tu esti mai inteligenta decat ele daca-ti pui problema in asa fel. Nu cauta atentia lor, atunci ti-o vor priva cel mai mult. Comporta-te normal...

| DryIce a răspuns:

Mda, ai nume EmoGirl si te mai intrebi. Te imbraci in negru? Ai parul albastru? Faci dus? laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| DarlyaDary a răspuns:

In primul rand depinde de felul lor de a fi. Daca ele sunt de alea mai barfitoare ( depinde daca tu vrei sa faci parte dintre ele), poti sa incepi sa barfesti, dar daca ele ti se par de treaba ar trebui sa afli mai multe despre ele si sa vezi ce aveti in comun. Probabil ar trebui sa te bagi si tu cu ele in vorba. Si sa stii ca daca nu rezolvi nimic ele o sa te eie de proasta, de aia trebuie sa fii tare de caracter.

| Black_BlackSpider_1995 a răspuns:

Poate nu le place cum arati, cum te imbraci sau cum te porti. Zic să îți schimbi comportament-ul/look-ul.