| Alexandra_Georgiana_2000_Uwll a întrebat:

Astăzi am stat cu niste baieti si cu niste fete,pe care nu-i cunosteam asa de bine si am vorbit cat de cat cu ei. Daca sunt singura, sunt timida si abia daca o sa le mai vorbesc si a doua oară...Cum scap de timiditate? Ei chiar au fost ok cu mine si as vrea sa ma imprietenesc cu ei, ce sa fac? Va multumesc!

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Sa prin curaj sa vorbesti macar cu cineva, find timida nu te baga in seama ca sa nu te deranjeze cineva, nu citim gandurile sa stii, vb cu cineva macar pe Facebook apoi real