| ShadowGhost a întrebat:

Buna T.P.U.Am fost intr-o relatie aproape o luna cu un baiat si parea ca totul era super.Asta s-a intamplat in iunie.Ne-am despartit pentru ca el are o prietena foarte buna si o placea de ceva timp, si m-a lasat pe mine pentru cea mai buna prietena care avea iubit.Cand i-a spus si ea ca avea iubit si ii pare rau, atunci el s-a intors la mine, si asta a fost acum o saptamana.Imi spune ca vrea sa ne impacam.Eu nu mai am aceleasi sentimente, pentru ca toti mi-au spus ca nu merita si va face la fel.Intr-o m-a intrebat daca ar vrea sa ne impacam si i-am spus ca inca nu l-am iertat pentru ce a facut si nu as vrea, si peste cateva minute m-a sunat plangand si mi s-a parut aiurea.Mi-a spus ca ar face orice sa ma aibe din nou.Eu nu stiu ce sa fac.Vestea proasta e ca m-am atasat si de el si de prietenul lui care imi este coleg de banca de ani de zile si ma cunoaste ca in palma.Nu vreau sa sufere si sa nu mai vorbeasca cu un baiat din cauza mea,si nu vreau nici eu sa ma bag in relatia lor, dar amandoi sunt foarte gelosi, chiar daca am ales sa ii tin sticla unuia si altuia nu.E ceva iesit din comun.Multumesc ca ati avut rabdare sa cititi. Sper sa imi dati sfaturi ce o sa ma poata ajuta.

2 răspunsuri:
| Dolofănica a răspuns:

Îmi pare rău.

| AnDrA3011 a răspuns:

Intra pe mess!