| anonim_4396 a întrebat:

Acum multi ani ....pe cand aveam in jur de 5 ani mama a pierdut o sarcina (o fetita).....Am aflat peste cativa ani ca inainte de a ma naste (eu fiind cel mai mare) a mai avut 2 sarcini pierdute!
Mi se intampla des si uneori foarte des sa visez 3 copii si parca mereu aceeasi! Credeti ca sunt aceei copii? straight face happy

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tot cei posibil

| flavius01 a răspuns:

Nu, nu cred happy Nu stiu acum foarte multe despre acest subiect, dar mai degraba "sufletul" acelor 3 copii nenascuti ar aparea in visele mamei tale, nu in ale tale. Tu nu ai nicio vina la urma urmei. In plus, depinde...Tu iti amintesti des de acest subiect? Daca da, este posibil ca sa fie doar un rezultat al mintii tale care, fiind solicitata mereu pentru a-si aminti de acei copii...Ei bine, intelegi big grin

| georgica112 a răspuns (pentru flavius01):

Eu nu i-am spus mamei niciodata de aceste vise! De primele doua sarcini am aflat acum un an ....de la o ruda.De a treia imi amintesc ff binee...a fost asa de trist crying

| Hevnoraak a răspuns:

S-ar putea sa fie doar un sentiment de vină întipărit in minte care te face se te simţi vinovat de ce sa întâmplat cu ei.

| popm3 a răspuns:

Nu doar cred ci shiar sunt.Visele noastre au mare legatura cu viata chiar daca nu ne dam seama.Ca de exemplu, sentimentul de deja-vu e din cauza ca ai visat acel lucru, nu pentru ca exista un univers paralel si...
Cand iti apar copii morti inainte de sarcina, de cele mai multe ori incearca sa iti transmita un ''mesaj'' sa zicem.Trebuie sa ai mare grija mai ales in zilele can ii visezi.Cel mai bun lucru e sa te rogi pentru tine si pentru ei ca sa se ODIHNEASCA IN PACE

| Painy a răspuns:

Cam straniu, mie mi-ar fi frica o.o
Si cel mai probabil, da sunt acei trei copii. Probabil ca tu te gandesti prea mult la problema asta, la probleme care le-a avut mama ta. Si noaptea, in vis, subconstientul tau te face sa visezi acei copii.
Incearca sa-ti iei gandul de la aceea problema.
Bafta happy
P.S.: Cum reusesti sa nu-ti fie teama? o.o

| georgica112 a răspuns (pentru Painy):

Nu imi este frica .....si chiar nu stau cu gandul la aceasta problema se intampla pur si simplu sa ii visez happy...

| Andreea5775 a răspuns:

S-ar putea. Nu stiu sigur ce sa zic, dar s-ar putea sa fie acei copii.