| SabrynaxD a întrebat:

Acum cativa ani a murit mama meastraight face. De ce o visez mereu deasupra mormantului? sad straight face

4 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Probabil pentru ca iti lipseste si ai vrea s-o ai langa tine.

| mona a răspuns:

Poate ca te gandesti mult la ea si ar fi bine sa dai ceva unui sarac si sa aprinzi cate o lumanare la o biserica si la mormant

| sabin89 a răspuns:

E frumos ca o visezi asa. Inseamna ca ai tinut mult la ea si ai dori sa o stii inca vie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă şi tu ceva de pomană unui om sărac şi un pomelnic la o biserică ortodoxă.