| BadGirl28 a întrebat:

Stiti ca va fi turneul national Lala Band.Parintii adica mai mult tatal meu nu ma lasa sa merg.Ii se pare cam scump dar am banii mei si imi ajung si tot nu vrea sa ma lase sa merg...mama ma lasa.Cum pot sa fac mai multi bani? si Cum sa il conving pe tata sa ma lase? P.s Am 12 si jumatate,

17 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Bine iti face tatal tau.De banii pe care ii dai pe biletul pentru Lala Band mai bine mergi la un concert la o trupa buna.

Răspuns utilizator avertizat
| CautNume a răspuns (pentru BadGirl28):

Cum naiba vrei sa-ti spun cum sa-ti convingi parintii atata timp cat eu nu-i cunosc?!

Răspuns utilizator avertizat
| unknownn a răspuns:

Tatal tau stie ce stiewinking
Foarte bine ca nu te lase, trupa de rahat! De la astia invatati voi ce-i aia masturbare la 12 ani.

| dracu14 a răspuns:

Bine-ti face, lalaband e un rahat.

Răspuns utilizator avertizat
| dracu14 a răspuns (pentru BadGirl28):

Pai vezi ei sunt o trupa de tot cacatul promovata odata cu seriarul ala la fel ca trupa
sunt niste artisti de mana a14-a si sunt promovati in timp ce artistii cu adevarat talentati sunt tinuti in umbra

| CautNume a răspuns (pentru BadGirl28):

Apropo, n-am niciun motiv sa fiu invidioasa ("gelos" nu se potriveste in contextul asta) pe niste penibili.

Răspuns utilizator avertizat
| CautNume a răspuns (pentru BadGirl28):

Copiii*
Acum am gasit asta, superb, ce sa mai zic? Am surzit si-mi pare rau ca-au maltratat si melodia asta :| http://www.youtube.com/watch?v=LtYeroo2Hes

Stii, asta-i muzica: http://www.youtube.com/watch?v=c9GxUZqyXwE
http://www.youtube.com/watch?v=eYYZ7KK0TsE
http://www.youtube.com/watch?v=gqMB_JWtz4Q
http://www.youtube.com/watch?v=n6P0SitRwy8

Apropo, la varsta esti chiar mai mare decat mine cu cateva luni.

Răspuns utilizator avertizat
| BlackFuneral a răspuns (pentru dracu14):

Bine spui.

| CautNume a răspuns (pentru BadGirl28):

Stai linistita, eu nu criticam versurile (nici macar nu e melodia lor, dar sunt sigura ca nici nu stiai laughing ). Vocile? Care voci?! Ala e talent? laughing
Oricum, te rog sa incetezi sa mai comentezi la raspunsurile mele.E stupid sa ma cert cu tine, ramai si asculta Lala band...

| GIRLBELIEBER a răspuns:

Vindeti lucrurile vechi sau daca nu ai fa ceva manual daca te pricepi. daca vrei sa il convingi pe tatal tau sa te lase roaga-te sau stai de vorba cu el despre ce simti cu adevarat spune-i cat de rau te-ai simti daca nu ai merge si tiai vedea colegii ca merg si te compari cu iei...si chestii de astea unui parinte nu-i place sasti vada copilu ca s ecompara cu altul sau sufera ....Succeswinking

| GIRLBELIEBER a răspuns:

Da, mai ce tot comentati atata. si poate ca voua nu va place dar suntem diferiti si avem gusturi diferite. poti zice ca e trupa de rahat ca vai de trupa ta ...ca fac pariu ca nu e mai buna. daca nu stiti sa raspundeti cu logica apoi vedetiva de stea.

| hiroyoshi577 a răspuns:

Daca ei nu pot sa mearga cu tine, roaga o ruda de incredere sa te insoteasca, asa poate o sa fie de acord. In legatura cu banii, economiseste, nu iti mai cumpara lucruri de care nu ai nevoie, doar esentialul. Ia note bune la scoala si vorbeste cu ei. In final, poate te lasa. Funda?