| MirunaDiana03 a întrebat:

Am o mare problemă și aș fi tare bucuroasa dacă mi-ai putea da puțin ajutor. Curând, va fi ziua de naștere a mamei mele și m-am gândit să îi ofer o sticlă de băutură alcoolică, însă nu mă prea pricep la acest subiect. Vreau sa fie in același timp de buna calitate si la un preț rezonabil(maxim 50 de RON)
Îmi puteti spune niste mărci de acest fel de bauturi? Preferabil, ceva mai "nobil" laughing
Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ciudata alegere!
bautura alcoolica o oferi unui barabt, nu unei femeie, cel mai frumos ar fi un buchetd e flori, este totusi mama ta, si daca nu este vreo alcoolica, nu te-as sfatuii sa-i oferi cadou: o scticla de alcool.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cremă de whisky, de cafea sau de ciocolată.

| MirunaDiana03 explică (pentru anonim_4396):

Dar îmi poți sugera, mai concret, o marcă? Adică Metaxa, am dat un exemplu. Vreau numele.