| lavy_2651 a întrebat:

Buna TPU
am o mica problema, sunt cu un baiat de o luna si cateva saptamnai dar am inceput sa ne certam, iar eu ma supar fff repede, chiar ne-am despartit de vreo cateva ori, acum o sa credeti ca eu sunt de vina dar mi se pare ca nu-mi da importanta.eu il iubesc fff mult si el zice asa...mereu ma alinta, stie ca toti ma alinta si ca imi place. dupa fiecare cearta eu extrem de mult, si nu stiu daca el sufera.imi vine sa cred ca nu ma place, dar cand vb cu el mi se schimba ideea, de cand am plecat din romania nu prea intru ca nu am timp iar cand intru ma ia la interogatoriu si zice ca am pe altu, am 12 ani iar la 11 ani am trecut prin prima iubire, asa ziceam eu fiindca nu stiu daca ma iubea, e bine sa iubesti la 12 ani? noi vb doar pe mess fiindca suntem fff departe, o prietena nea facut cunostinta, atuncia avea o iubita si a vruy sa il ajutam cu idei de cadouri de ziua ei, dar pe 3 iunie cu o zi inainte de ziua ei neam combinat. ce ziceti relatia noastra ar putea sa dureze mult?

4 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Sunteti niste mici copii.si e o dragoste la distanta.il iubesti? la varsta ta sa nu suferi.e urat sa stiioh go on. nu mai sta cu el. daca e rece.lasa loh go on

| Kristtine a răspuns:

Ce drăguţ. iubire de copil. Dragă Lavy, la vârsta asta nu mi se pare potrivit să ai un prieten. Şcoala ar trebui să fie pe primul loc pentru tine, şi relaţia cu acest băiat nu cred că poate dura mult fiindcă e o relaţie la distanţă. şi tot te acuză că îl înşeli deci nu are încredere în tine. Mai bine abandonează totu, treci peste şi uită!

| RaZvAn_2636 a răspuns:

Eu nu cred car putea sa mai dureze realtile la de departe nu tin mult niciodata si erai prea mica ai 12 ani pentru dumnezeu esti prea mica

| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Buna Laviihappy sincer nu cred ca ar putea dura fff multthinking adica ce dracu sunteti la distantahappy poate sa`si gaseasca alta orcandhappy ata timp cat tu esti plecata... daca nu`ti da importanta dc nu-i dai papuceibatting eyelashes?