| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU!
Am și eu o nelămurire, dar nu vreau să râdeți de mine sau să îmi ziceți că sunt superstițioasă sau așa.
Eu acum două nopți m-am visat pe mine într-o cameră neagră, iar acolo se afla și tatăl meu. Mie nu îmi plăcea senzația pe care mi-o dădea camera respectivă și fiindcă era neagră, așa că am zis să plec de acolo, dar tata mi-a spus că rămâne acolo în camera aia neagră.
Și după m-am trezit.
Are cineva idee cam ce semnificație are visul meu?

3 răspunsuri:
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Niciuna. E doar un vis.

| LostForForever a răspuns:

E doar un vis. happy nu are nicio semnificație stai liniștita

| M4seby a răspuns:

Ce-l mai probabil tatăl tău nu e prea ok, si tu simți asta