| qieiqpalz a întrebat:

Azi..am facut o mare prostie, sper sa ma puteti ajuta sa scap din ea..deci eu am iesit cu niste prieteni si o prietena m-a pus sa ii desenez ceva pe mana si in timp ce desenam un prieten m-a facut sa rad si avea nasul infundat si era sa ii dau in palma (NU, Nu i-am dat m-am intors repede). Tipa mi-a dat si cealalata mana dar dupa a inceput sa ma evite, repet nu a atins-o niciun strop de muci! Oare as mai avea ce face? Va rog fara glume chiar daca e o intmplare amuzanta.

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Asta numești tu o mare prostie?
Asta a fost o întâmplare amuzantă, treci peste. Lucruri de genul ăsta se uită.

| aXy99 a răspuns:

Ce sa mai faci? Nimic. Sa te comporti ca si cand nu s-ar fi intamplat. Va uita.

| Lioana a răspuns:

Orice ai face vei face doar sa subliniezi importanta intamplarii. Nu-i da tu importanta ca ceilalti vor uita faza mai repede decat tine.

| danaieladaniela a răspuns:

Doamne...ce sa faci nu fa nimic, este un lucru normal, comporta-te ca si cum nu s-a intamplat nimic