| alexandruAleXxx a întrebat:

as vrea sa va intreb cum imi dau seama daca ma place baiatul de care imi place mie, pe el il cheama ( Alex ) Cand sunt in preajma lui se comporta mai ciudat, ma priveste in ochi si de multe ori ma imita. Prietenele mele spun ca el ma place fara sa il fi intrebat., Va rog spuneti-mi ce sa fac sa imi dau seama.! happy multumesc! Dau, >>FUNDA

4 răspunsuri:
| AlexDaxyno1987 a răspuns:

Pai e simplu. ai 2 variante :
1) Il intrebi direct.
2) Astepti si analizezi

| Dark_Denis_1993 a răspuns:

Scuze ca intreb dar esti gay? te cheama alex si iti place de alex? serios acum...straight face

| 니코 a răspuns (pentru Dark_Denis_1993):

Lasa-l pe baiat in pace
daca asa ii el nai ce sa mai indrepti

| alexandruAleXxx explică (pentru Dark_Denis_1993):

In primul rand sunt fata si ma cheama Ana si imi place f. mult de acest baiat si de aceea mi-am pus numele lui si poza cu el. big grinbig grinbig grin