| AlexandraMikky a întrebat:

Buna,TPU! Caut cateva nume pentru un baietel care va veni curand pe lumehappy Nu este baietelul meu,ci al unei prietene care m-a rugat s-o ajut, dar nu am prea multe idei... Funda celui care ma ajuta cuc ele mai multe si mai frumaose.

Răspuns Câştigător
| ShizAnime a răspuns:

Alexandru,Catalin, Yannis,Andrei, Marian, Luca, Mihai, Radu, Bogdan,Razvan, David, Marius, Daniel, Dragos, Ionut, Ioan, Andi, Emil, Aurelian, Eduard, Gabriel, Liviu, Marin, Florin, Sorin, Matei, Lucian, Ramon, Victor. ^^

16 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Depinde si de numele de familie, ca poti alege un nume frumos, dar sa nu sune bine impreuna cu numele de familie. Mai ales ca e baiat si nu si-l schimba cand se insoara.

| darrio2007 a răspuns:

De obicei numele copilului il aleg parintii.Alexandru.

| zurick a răspuns:

N-are rost să scriu o tonă de nume,acestea mi s-au părut mai deosebite,mai frumoase.

Theodor,Anton,Sabin,Louis,Philip,Theo,Damian,Iustin,Thomas,Aleksei,Darius,
Dante,David,Ethan, Odin, Nikolas, Joseph, Oliver.

| AlexandraMikky explică (pentru zurick):

Sunt frumoase numele, insa am specifica ceva romaneschappy

| stlucian a răspuns:

Lucianbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert :3

| Gogu06 a răspuns:

Nelu Vasilica Gigel

| Kamiichu a răspuns:

Adonis, David, Denis, Flavius, Raul, Dorian (Dory), Luca/s, Cosmin, Lucian, Cristian, Madalin, Andrei, Alexandru, Adrian, Mihai. Sper ca te-am ajutat :*

| PerfectLife a răspuns:

Eduard.

| VerdeLila a răspuns:

Imi plac foarte mult numele Rares, Luca si Vlad (Vladimir).
Cand voi avea un baietel, unul din aceste nume il voi alege.
Sa fie sanatos bebe si sa va bucurati de el.

| CodrutEnergy a răspuns:

Eusebiu.
glumesclaughing
Codrin/Vlad/Catalin/Liviu/Stefan
romanesti zic. mi se par de figuri alea evident straine.

| Dilemaa a răspuns:

Imi place mie tare mult Ianis si Luca/s.

| QuadCore21 a răspuns:

Daniel, Mateo, Antonio, Ioan, Emilian, Cristian, Nectarios, Gabriel, etc... happy

| andreiyoanna a răspuns:

Angelo happy

| Andreea_Petre_1990 a răspuns:

David, Stefan, Jak, Vlad, Andrei, Dani. dar David este cel mai frumos

| Anee_Aneliss_1980 a răspuns:

Hei! O sa iti spun numeler care imi plac mie.
-David.
-Eduard.
-Eric.
-Adam.
-Luca
-Nicolas
-Tony
-Darius
-Cezar
Aceste nume mi se par mai speciale, sper ca te-am ajutat happy.