| CarameleCuLapte a întrebat:

Bună TPU, cred ca mama are un amant, de fapt, sunt sigura, deci eu fără sa vreau mă uitam pe telefonul ei și am văzut pe Yahoo mesaje în engleza gen i love you, și am văzut și poza cum se pupau pe OBRAZ, și am mai văzut și 2 poze, una dintre poza era mama cu acel barbat pe o canapea (nu știu unde era) și a doua poza era cu mama și tata tot pe acea canapea deci concluzia ar fi ca tata știe de acel barbat. Acest barbat le trimite părinților mei bani, cred ca este american, englez ceva e genul pentru ca mama vorbește cu el în engleza (când m-am uitat în telefonul mamei la poze am văzut ca barbatul acela acela vreo 50 de ani), iar mama are 34, și poate ca o fi un prieten al părinților mei dar nu înțeleg de ce mama îi trimite mesaje cu i love you, ce credeți? Funda!
P.S. eu nu îl știu pe acel barbat și nici părinții mei, sau mai bine zis mama, nu mi-a zis despre el

11 răspunsuri:
| stefybx a răspuns:

De ce nu o intrebi pe mama ta? Sigur iti va explica despre ce este vorba.

| Atotstiutorul a răspuns:

Off... e clar ce se intampla dar e prea greu de spus, s-ar putea sa iti strice valorile morale despre viata!

| R0R0 a răspuns:

Poate e unchiul tau.

| Idkidk a răspuns:

Vorbeşte cu mama ta, ea ştie ce să zică. Dar dacă neagă, să-i arăţi! E foarte periculos cu toţi amanţii, mai ales că este american.

| Lawliet14 a răspuns:

Nasol. Dar ca sa-mi treaca, o sa cumpar si eu caramele cu lapte!

| TrăieşteClipa a răspuns:

Poate este tatal tau adevarat.

| UnBroken2016 a răspuns:

Amuzant. Cand parintii isi baga nasul in viata privata a copiiilor toti aveti ceva de comentat. Dar voi nu aveti nici o problema sa va bagati nasul in a lor.

| senstein a răspuns:

Si la mine-i la fel.din pacate laughing

| Helpmeforfree a răspuns:

Fetito,esti cu probleme?
Tu spui ca vrei sa fi fotomodel, daca ajungi undeva, eu fac poza la intrebarea ta si iti ștric reputatia.(nu as face asta eu)

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Ai doua variante: 1. O intrebi pe mama ta despre el si de unde il stie, ii spui ca ai vazut pozele si mesajul si poate iti spune sau se va supara. 2. Ignori ce ai vazut si te prefaci ca tu nu ai vazut ce era in telefonul mamei tale.Pa! happy

| RalucaRallu15 a răspuns:

Incearca sa deschizi subiectul acesta cu mama ta, si roag-o sa iti explice.
Poate e un prieten de familie, dar cum ai spus tu, mesajele cu "i love you" nu prea au ce cauta intr.o relatie de amici... mama ta poate iti va spune ce si cumwinking