| 49Days a întrebat:

Cum se face ca aproape de fiecare data alegi persoana"gresita"(sau cuplat/a din pacate)? Si cum faci cand iti mai e si coleg de serviciu?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Relatiile cu, colegii de serviciu si cu vecinii nu sunt recomandate, in majoritatea cazurilor se opresc la nivel de aventura si dupa aceea, tot "satul" stie ce si cum ati facut voi, chiar daca nu ati facut nimic. Este adevarat ca intr-o relatie si norocul joaca un rol important, niciodata nestiind peste ce persoana dai. Din acest motiv trebuie "sa casti" ochii mari la inceputul fiecarei relatii si sa nu te arunci cu capul inainte.