| iulya23 a întrebat:

Neata! love struck

Cum sa-l fac pe prietenul meu sa ma iubeasca din nou aseara mi-a zis ca nu ma mai iubeste si nu stiu care este motivul, ma iubea enorm de mult, facea orice ca sa ma vada fericita si iubita. nu stiu ce s-a intamplat sad marti facem 8 luni de relatia si as vrea sa-mi zica ca ma iubeste, nici nu vrea sa se desparta de mine, deci nu are pe alta! love struck sad ce pot sa fac? puppy dog eyes ajutati`ma va roog love struck sadsad

Funda happy

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Treaba e simpla. Ati facut-o sau nu? Daca nu, urmeaza sa-ti ceara asta, de aia se comporta asa.

| sabin89 a răspuns:

N-ai ce-i face. Iubire cu sila nu se poate. Gata! iubirea asta s-a sfarsit. Alta la rand.

| WR104 a răspuns:

Ti-a zis asta ca sa te supere probabil.
Cred ca esti prea stresanta pentru el sau ai facut ceva ce l-a deranjat.
Succes!

| rapidistzu a răspuns:

Buna,cred ca iubitul tau vrea sa iti faca o farsa si marti sa iti faca o mare surpriza(sper), daca ti-a spus ca nu te iubeste a mintit, ca nu poti sa nu mai iubesti automat.Cred ca ar trebui sa fi cu un pas inaintea lui si sa intri in jocil luibig grin

| iulya23 explică (pentru rapidistzu):

El imi zice ca nu vrea sa se desparta de mine, si ca vrea sa ma iubeasca din nou.

| rapidistzu a răspuns (pentru iulya23):

Da...nu cred ca ai inteles...
1)te iubeste sigur
2)nu stie ce vrea

| julika83 a răspuns:

Aha, deci ti-a zis ca nu te mai iubeste dar TU STII ca nu vrea sa se desparta de tine, deci nu are pe alta. deschide ochii si nu mai visa. daca ti-a zis omu` ca nu te mai iubeste, hai noroc, poti sa stai tu si in cap, ca tot degeaba.

| sexy0dream a răspuns:

Chiar daca te doae, iti propun altceva. Vorbesti deschis cu el, fata in fata, sau daca ti-e greu, prin mesaje sau pe mes.Ii spui ca tu il iubesti doarte mult si desi te doarestii ca dragostea cu sila nu se poate si mai bine luati o pauza de 2-3 zile sau cat vreti sa voi sa analizeze ce are de gand daca maisimte ceva cu adevarat pentru tine si continuati sau fiecare isi vede de viata lui.Asa totul va fi clar pentru amandoi si chiar daca doare va fi mai bine si stii cum se zice mai bine mai devreme decat mai tarziu.Bafta!:*

| iulya23 explică (pentru sexy0dream):

Ouff...sau rezolvaaaaat toate lucrurille love strucklove struck maaaaa iuuuuubeste, a spus asta ca sa ma puna la incercare si sa vada cum reactioneeez love struck deeecii ma iubeste tare tare tara taaare muuuuuult :X:X:X