| georgica112 a întrebat:

Deci strabunica a avut 16 copii dintre care 8 au fost gemeni! Bunicul a avut un singur copil (pe tata)......Este posibil ca eu sa fac gemeni!?
Am citit pe internet si din cate am inteles am gena aceasta! S-a transmis din tata in fiu sa zic asa big grin
Ps : sunt baiathee hee

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Destul de putin probabil, de obicei ficele celor care au sarcini gemelare transmit gena.

| mona a răspuns:

Da...e foarte posibil sa ai gemeni

| Reek54 a răspuns:

Da, daca vrei neaparat gemeni, iti recomand fertilizarea in vitro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, daca esti baiat.
Da, daca esti fata.

| victorr_3274 a răspuns:

Daca o sa faci gemeni trebuie sa te apuci de munca inca de acum, ca in ziua de azi...e tare greu. Din cauza conditiilor de trai de aici a scazut si natalitatea.

| KUBY78 a răspuns:

E posibil

| Helăăăăăuu a răspuns:

Strabunica ta a avut 8 perechi de gemeni, sau doar patru? OMG! Ce tareeeee drooling

| georgica112 explică (pentru Helăăăăăuu):

Am gresit eu ......am intrebat-o acum pe bunicabig grin a avut doar 2 perechi deci 4 gemeni!

| abc32d a răspuns:

Da, se poate sa ai si tu gemeni big grin Se transmite treaba asta din generatie in generatie, dar nu toate rudele strabunicii tale pot avea gemenihee hee Exista sanse.

| Alisiia a răspuns:

Da, e posibil. ♥