| Mariaflorea1234 a întrebat:

Bună, TPU deci vreau sa va spun ceva azi am fost la tușa mea să-i dau o vesta și o geanta pe care a uitat-o acasă la mine, m-a întrebat dacă vreau sa mâncam așa ca am zis ca da ea locuiește singură așa ca mănâncă tot timpul singura și ii e urat așa in fine. După ce am mâncat și am bârfit împreuna juma de neamuri și prieteni m-am dus acasă, chestia e ca cred ca am mâncat mâncare expirata, de asemenea mi-a cerut sa dorm la ea si s-a cam comportat si ciudat si diferit azi cu mine. Menționez ca sunt fata, concluzia este ca eu cred ca ea e pe invers deși vorbește cu mulți băieți. V-am spus azi s-a comportat ciudat, vreun sfat pentru aceasta chestia va rog?
PS: Dau fundă

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca ai doar o parerea total gresita, fiindca oamenii care sunt singuri sunt dornici sa aiba pe cineva din familie cu care sa-si petreaca timpul amical, NU sexual.

22 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai invata sa compui si sa scrii corect, atunci s-ar intelege ce ai vrut sa scrii, pe invers.

| Mariaflorea1234 explică (pentru Bula):

Spune cel care habar nu are ce scrie

| relian a răspuns:

Daca spui ca ai viziuni, e clara, cine stie ce papadie fumezi, ati fumat impreuna, apoi ai avut viziunea asta, ce ar fi daca tiai trageo cu matusata laughing cand efectui papadiei o trecut, tia ramas asa frinturi din acea viziune.

Ori ca e tot toamna, cine stie ce matase de porumb ati fumat si tio luat mintile laughing

Vreun sfat? Nu mai fuma nimic, mergi la ea si sa fii treaza, altfel cine stie ce poate sa iti faca, sa ti-o traga laughing desi din ce povestesti nu ai zice nu nici tu laughing

| Mariaflorea1234 explică (pentru relian):

Am avut, de asemenea nu fumez nici o tâmpenie, asta pentru ca nu îmi permit acest lux de a îmi nenoroci viața pentru 2, 3 fumuri sau pentru 5 min de fericire oricum nu văd legătura din întrebarea mea și acest răspuns prostesc fără sens.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mariaflorea1234):

Zice ca nu crede ca ai viziuni si uite daca vrei sa stii nimeni nu te crede

| Mariaflorea1234 explică (pentru anonim_4396):

Nu i-a cerut nimeni părerea oricum

| johnnny123 a răspuns:

Acum o lună spuneai că ai viziuni. Acum crezi că mătușa ta ți-a dat mâncare stricată și vrea să aibă o relație cu tine.

Destul de greu să te ia cineva în serios.

| Mariaflorea1234 explică (pentru johnnny123):

E adevărat chiar am viziuni sau cel puțin am avut, pentru ca după ce a murit Minu, pisica mea au cam încetat, cât despre Mătușa mea ar putea fi adevărat fiindcă ea nu e soră de sânge cu mama ea a fost adoptată de buni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi zis ca esti tata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

țață

| Mariaflorea1234 explică (pentru anonim_4396):

Adică

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sforăi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu o suni sa o intrebi?

| Mariaflorea1234 explică (pentru anonim_4396):

Da și pe urma dacă nu e pentru ca asta e doar o teorie, nu o sa mai vorbească cu mine niciodată, suntem prietene bune, și m-am convins oricum acum o zi ca nu e și ma bucur nu înțelege greșit nu denigrez lesbienele dar ma bucur ca Mătușa mea nu e una din ele.

| ClaRa91 a răspuns:

Te-a pipait? Umbla babeta goala prin casa?

| Mariaflorea1234 explică (pentru ClaRa91):

Cred ca de vreo doua ori a umblat aproape goală? Oricum asta n-are nicio legătura cu faptul ca ar putea fi lezbi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mariaflorea1234):

laughing mai bine vorbesti cu ea, nu ne intrebi aici pe noi ca doin descrierea ta pare ca amandoua sunteti un pic nebune.

| ClaRa91 a răspuns (pentru Mariaflorea1234):

O fi lasat-o mintea. Mergi si mananca cu ea. Vei afla lucruri noi. happy

| Mariaflorea1234 explică (pentru anonim_4396):

Semănam puțin dar nu e știu ca nu ca mi-a zis ca o sa își aducă un băiat acasă