| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU e posibil sa fiu insarcinata daca pe 1 septembrie mi-a trecut ultima data menstruatia si acum am stari de ameteli si greata, ma dor sani si mi sau umflat sunt proaspat casatorita si imi doresc un copil asa ca daca as fi insarcinata as fi fericita?

8 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Da, este posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarea la dragoste si sex.
Cum poti sa intrebi pe net daca o sa fi fericita cand o sa ai un copil? Tu decizi daca vrei un copil sau nu, nu noi.

| MisFit20 a răspuns:

Prezinti simptomele unei sarcini, dar un test de sarcina ar fi bun pentru siguranta. Apoi nu uita de controalele la doctor. Nu stiu, ai fi fericita?

| LadyMelian a răspuns:

Nu ai specificat cand s-a consumat actul in sine, inainte de 1 septembrie sau dupa? De ce nu incerci sa faci un test de sarcina? Dupa parerea mea e cam repede sa ai stari de greata si ameteli.

| miru20cmrecords a răspuns:

Pai noi de unde sa stim daca esti fericita.

| Andrei_Lucian_1996 a răspuns:

Da cred ca esti, astia sunt unele din simptome, felicitari

| elisadaia a răspuns:

Problema e ca de 2 luni nu mai m-am protejat

| El3m3ntul a răspuns:

Noi nu putem sa stim ce este in sufletul tau daca cu adevarat iti doresti un copil, desigur ca vei fii fericita, mult succes.