| anonim_4396 a întrebat:

eu și iubitul meu facem un an și nu știu ce cadou sa ii iau. I-am luat niste papuci pentru fotbal dar e puțin, ce sa ii mai iau, ce îmi recomandați?

Răspuns Câştigător
| Username272 a răspuns:

Un parfum un tricou sau bluză că vine toamna cumpără o sticlă de vin și să o beți împreună sunt tot felul de chestii interesante pe care le puteți face împreună nu neapărat cadouri

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Niște papuci de casă. Și îi explici că nu vrei să-i dai papucii.

| darrio2007 a răspuns (pentru sadrian46):

Din-ăia cu pompoane.

| Mosotti a răspuns:

Ori ce ai lua el va aprecia gestul, nu conteaza ce iei, tu esti cel mai mare cadou pentru el, ia ceva simbolic, un aparat de ras, o spuma de ras, ceva ca gest. Daca te iubeste asa va gandi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai e greu sa faci recomandari fara sa stii nimic despre el. Ar fi grozav sa semneze cineva, un jucator ce-i place, pe papucii aia, daca e posibil.
Daca nu ne spui despre el, ma pot gandi doar la astea basic gen parfum, tricou etc.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Intră într-un magazin cu produse de artizanat și alege o cămașă tradițională românească pe măsura lui. Bineînțeles că ar trebui să cumperi o cămașă tradițională românească și pentru tine.

| Patronu1 a răspuns:

Cel mai bun cadou pentru un băiat e un briceag/cuțit. Da unu mai classy nu unu de ala de paine. Găsești pe eMAG

| anonim_4396 explică (pentru Patronu1):

Huh? Sa se barbiereasca cu el, sau ce sa faca?

| Patronu1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta mi-ar place și mie sa primesc, plus ca e ceva care rezista în timp, ca să ai o amintire de durata din ziua aceea

| anonim_4396 explică (pentru Patronu1):

Pai ti-ar placea tie, e cam mult sa zici ca e perfect pentru orice baiat.

| Rossa8807 a răspuns:

Era grăbită când am scris, am întrebat de cadouri nu te-am rugat sa mă corectezi